Anasayfa / Teknoloji / Ucuz iMac Türkiye’ye Geldi

Ucuz iMac Türkiye’ye Geldi


Apple’in online mağazası sabah saatlerinde erişime kapatıldı. Apple’ın ucuz iMac’ı Türkiye’ye geldi.

imac 21

3499 TL’den satılan bir üst modeline göre 500 lira daha ucuza satılacak olan bu model Türkiye’de rağbet görebilecek mi merak konusu. iMac’ın teknolojik özellikleri ise muhteşem. Core i5 işlemciye sahip cihazlar 8 GB RAM ve 500 GB hard disk h

Ucuz iMac modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Ucuz iMac bir öceki modeline göre 500 lira daha ucuza satılacak. Ucuz iMac 2999 TL’den satışa sunulacak. 21 inç ekrana sahip ve muhteşem özellikleri bulunan bu cihaz Türkiye’de kullanıcılarını bekliyor.

Sabah saatlerinde online mağazasını erişime kapatan Apple, yeni model beklentisindeki birçok kullanıcının meraklanmasına neden olmuştu.

haber resim imac 21

Buradaki haberimizde yaşanan bu gelişmeyi sizlere aktarmış ve mağazanın kapanmasının yeni iMac modelinin habericisi olabileceğini paylaşmıştık.

Kırpılmış donanım, düşük fiyat

Bu beklentiler doğru çıktı ve Apple düşük donanımlı ve düşük fiyatlı yeni biriMac modelini satışa sundu. 21.5 inç ekranlı yeni iMac, serinin yenibaşlangıç modeli oldu.

1.4GHz saat hızında Intel Core i5 işlemci ile gelenyeni iMac, 8GB bellek, 500GB sabit disk ve HD5000 grafik çözümüne sahip. 2999 TL etikete sahip iMac’in fiyatı ise önceki başlangıç modelinegöre 500 TL ucuzlamış durumda.

Üst model ile karşılaştırma

Hali hazırda 3499 TL’den satılan bir üst model iMac’te 2.7GHz işlemci,8GB bellek, 1TB sabit disk ve Iris Pro grafik çözümü yer alıyor. İki modelarasındaki 500 TL’lik farkın donanıma da fazlasıyla yansıdığı görülüyor.

Bakalım düşük donanımlı ve düşük fiyatlı yeni model tüketicilerden rağbet görecek mi?
kaynak haberevetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top