Anasayfa / Dünya / Uçakta tuvaleti kullanan kadın kelepçelendi

Uçakta tuvaleti kullanan kadın kelepçelendi


Viyana-Abu Dabi seferini yapan uçakta, aniden rahatsızlanan ve business class tuvaletini kullanan kadın, büyük şok yaşadı. Ekonomi sınıfı yolcusu olduğu için tuvaletten çıkarılmak istenen kadın direnince kelepçelendi, uçak Erzurum’a inmek zorunda kaldı….

haber detay h45f5559817

Olay 21 Ekim’de yaşandı…Yabancı bir havayolu şirketine ait uçakta, midesi bulanan ve uçağın arkasındaki tuvalete, uzak olduğu için gidemeyen 50 yaşlarındaki slovak yolcu Edita Kmetova, daha yakındaki ön tuvalete gitti.Bu duruma business bölümündeki yolcular ve kabin görevlileri tepki gösterdi..Çıkan tartışma üzerine kadın yolcu kelepçelendi ve Ankara ‘dan en yakın hava meydanına zorunlu iniş için izin istendi. Uçak, Erzurum Havalimanı’na indi.

Havalimanı görevlileri kadın yolcuyu aldıktan sonra, uçak yeniden havalanarak yoluna devam etti..

Türk yetkililerin bir otelde misafir ettiği slovak kadın, bir suçlu gibi koluna kelepçe vurulduğunu, kendisine yapılanları asla unutmayacağını söyledi…

Slovakya Cumhuriyeti Mersin Fahri Konsolosu Emir Bozkaya, Kmetova’ya yardımlarından dolayı havalimanı görevlilerine teşekkür mektubu gönderdi… kaynak cnnturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top