Anasayfa / Dünya / Uçakta tarantula görünce şok yaşadı

Uçakta tarantula görünce şok yaşadı


11 yaşındaki kızıyla birlikte büyük bir şok yaşadığını söyleyen Catherine Moreau, Air Transat’tan 4 adet free bilet talep etti

haber detay h7486465331

Catherine Moreau isimli kadın yolcu, 11 yaşındaki kızı ve eşiyle Air Transat Havayolları’yla Dominik’ten Montreal’e giderken uçakta ipad’inden film izliyordu. Birden ayağının üzerinde gıdıklanmaya benzer hafif bir kaşıntı hissetti. Elini ayağına götürdüğünde ise şok bir manzarayla karşılaştı. Çünkü ayağının üzerinde bir tarantula geziniyordu.

KABİNDE BÜYÜK PANİK YAŞANDI
Hemen eliyle tarantulayı iten Moreau, çığlık atarak oturduğun koltuğun üzerine zıpladı. Onun “tarantula” diyerek çığlık atması üzerine diğer yolcularda kendilerini koltukların üzerine attı. Uçakta bir panik havası oluşunca kabin ekibi yolculardan sakin olmalarını istedi.

Kabin amiri, Catherine Moreau’dan ayakkabılarını çıkarmasını ve üzerini batteniye ile sarmasını istedi. Yaşadığı şoku ileride belgelemek için tarantulanın fotoğrafını çekmek isteyen yolcuya kabin ekibi müdahale etti.

YAŞADIĞI ŞOKA KARŞILIK 4 FREE BİLET TALEP ETTİ
Dominik Cumhuriyeti’nin başkenti Punta Cana’dan Montreal’a giden uçakta tarantula olduğunu Air Transat Havayolları yetkilileri de doğruladı. Kızıyla birlikte büyük bir şok yaşadığını söyleyen Catherine Moreau, Air Transat’tan 4 adet ücretsiz bilet talep etti. Yaşadıklarını anlattığı yazılı bir dilekçeyi şirket merkezine gönderen Moreau, kendisine hala yanıt verilmediğini, hukuki yollara başvuracağını açıkladı. kaynak kokpit
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top