Anasayfa / Teknoloji / Türk Telekom Müşterileri Ek Kota Alabilecek!

Türk Telekom Müşterileri Ek Kota Alabilecek!


İnternet servis sağlayıcısı Türk Telekom kullanıcıları artık ek internet kotası alabilecekler. İşte Türk Telekom’un ek kota fiyatları!

2019 yılında ülkemizde tamamen kalkacak olan Adil Kullanım Kotası bilindiği gibi 1 Mayıs 2017 tarihinde iyileştirilmişti. Bu iyileştirmeye göre gece 02:00 ile 08:00 arasında yapılan kullanımlar kotadan satılmayacak ve kullanıcıların normal saatlerde kotalarını geçmeleri durumunda hızları paketlerine göre düşecekti.

Yeni dönemle birlikte kullanıcılar daha iyi bir internet deneyimi yaşarken internet servis sağlayıcıları da kullanıcıların normal saatlerde kotaya takılmaları durumunda hızlarının düşmemesi için ek kota paketleri sunmaya başlamıştı.

Ülkemizdeki pek çok servis sağlayıcısı bu hizmeti kullanıcılarına sunarken Türk Telekom ek kota hizmetini kullanıcılarının kullanımına sundu.

Türk Telekom internet müşterileri ek kotalardan yararlanmak için tek bir sms göndermeleri yetiyor Örnek olarak eğer ki kotaya takıldıysanız ve hızınız düştüyse 50 GB ek internet kotası almak için EK50GB TEK yazmanız ve bunu 6606’ya göndermeniz yetiyor.

Kullanıcılar bu paketleri tek seferlik alabileceği gibi ayrıca her ay otomatik olarak alabiliyor. Kullanıcıların her ay yenilenen 50 GB’lık ek kota paketi için EK50GB yazıp 6606’ya göndermeleri yetiyor. Bu sayede kullanıcılar iptal edene kadar her ay ek 50 GB kotaları olmuş oluyor.

Türk Telekom’un ek internet kota tarifeleri ise şöyle;

kaynak teknogundem
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top