Anasayfa / Dünya / Türk Mühendise Amerika Tuzağı!

Türk Mühendise Amerika Tuzağı!


ABD’nin en büyük şirketlerinden General Electric’te eğitim programına katılan B.P. adlı Türk servis mühendisi, internette tanıştığı ‘Emma’ rumuzu kullanan ve kendisini 15 yaşında bir kız olarak tanıtan Amerikan polisinin tuzağına düştü.

turk muhendise tuzak

Buluşma yerine prezervatifle giden B.P., polis tarafından gözaltına alındı. Wisconsin eyaletinin Waukesha şehrinde yaşanan olayda polislerin verdiği bilgiye göre; B.P., kendisini 15 yaşında tanıtan ‘Emma’ya cinsel ilişki teklifinde bulundu ve hamile kalmayacağı garantisi de vererek yanında prezarvatif getireceğini söyledi.

PASAPORTUNA EL KONDU
Türk servis mühendisinin, kendisini Ali ismiyle ve Rus vatandaşı olarak tanıttığı ve şehirdeki Brookfield Square Mall isimli alışveriş merkezinde buluştuktan sonra birlikte odasına gidip ilişkiye girmeyi önerdiği iddia edildi.
İnternet’te kendilerini “Emma” olarak tanıtan Adalet Bakanlığı özel ajanları, buluşma yerine gelen B.P.’yi kelepçeleyerek gözaltına aldı.

Savcının kefalet için 250 bin dolar istediği B.P., avukatının itirazı sonucunda 50 bin dolar kefalet karşılığında tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. Davaya bakan yargıç, B.P.’nin pasaportuna el koyarken, aynı zamanda; internet ve genç kızlardan uzak durma yasağı da getirdi. kaynak: hurriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top