Anasayfa / Magazin / Tüm hediyeleri iade etti!

Tüm hediyeleri iade etti!


Binbir heves ile aldığı 300 bin liralık hediyeleri geri gönderdi

Eşi Reza Zarrab’ın yolsuzluk operasyonunda tutuklanarak Metris cezaevine konmasının ardından büyük bir yıkım yaşayan Ebru Gündeş bütün yılbaşı planlarını iptal etti. Bu durumda yılbaşı kutlaması yapamayacağını söyleyen Ebru Gündeş binbir heves ile aldığı 300 bin liralık hediyeleri iade etti.

Reza Zarrab ile evlendikten sonra lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla gündemlerden düşmeyen Ebru Gündeş yılbaşı için 300 bin liralık hediye aldı. Yolsuzluk operasyonunda eşi Reza Zarrab’ın tutuklanmasının ardından bütün planları suya düşen Ebru Gündeş aldığı bütün hediyeleri şoförü ile gönderip geri iade etti..

Gündeş özellikle çok büyük harcamalarını, Azeri işadamı Reza Zarrab ile evlendikten sonra yapmaya başlamış eşi tarafından kendisine yarış atları ve yalı hediye edilmişti.

HER ŞEY TEPETAKLAK OLDU

Ancak Gündeş’in morali, geçtiğimiz günlerde iyice bozuldu. Çünkü eşi Rıza Sarraf, yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alındı ve tutuklandı. Kimileri yargısız infaz yoluna gidip Gündeş’i eleştirirken, sevenleri ise ona destek mesajları yağdırdı.

“BU DURUMDA YILBAŞI KUTLAYACAK DEĞİLİM”

Gündeş, bugüne kadar kazandıklarını yardıma ihtiyacı olanlarla paylaştı. Bu yılbaşı için de eşini dostlarını ve ihtiyacı olanları hediye yağmuruna tutmak istedi. 17 Aralık operasyonu öncesi Kanyon Vakko mağazasından yılbaşı için 300 bin liralık alışveriş yaptı. Çantalar, saatler, kravatlar, ev süs eşyaları, giyisiler alan sanatçı, bunların hepsini hediye paketi yaptırdı. Ancak eşi tutuklanınca morali allak bullak oldu.

Ünlü sanatçının, tüm hediyeleri birkaç gün önce şoförüyle mağazaya geri gönderdiği öğrenildi. “Ben bu durumda yılbaşı kutlayacak değilim” diyerek yakın dostlarına dert yandığı belirtildi.

O SES TÜRKİYE’DE GÖZ YAŞLARINA BOĞULDU

Eşi Rıza Sarraf’ın, yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanmasından sonra, ekranlarda ilk kez konuşan Ebru Gündeş gözyaşlarını tutamadı. Star TV’de Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ‘O Ses Türkiye ‘ adlı yarışma programındaki jüri üyeliği görevini sürdüren Gündeş, şunları söyledi:

“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü için kan ağlıyor. Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.”

Ebru Gündeş’in açıklamalarının ardından ünlü isimler Twitter’dan destek mesajları attı;

Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş

Asuman Krause: Ebru Gündeş Canım Arkadaşım İyi -kötü Günde tabiki yanındayız!! Seni tanımayanların ön yargılarını tiye bile alma

Metin Arolat: Ebru ya sarilip,sen ağlama demek geldi icimden…

Özlem Yıldız: Ebru Gundes sen soylerdın bana aglamak yok hayatta hep guclu olmalısın dıye anne sanatcı ve es olarak mukemmelsın senı cok sevıyorum

Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabiiki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin,onların suçu dğl ki..

Demet Akalin Kurt: Ebru Gundes sen azraile selam cakmisin seviyyyoruz seniii

Gizem Hatipoglu: Ebru Gündeş hayatının en zor yayınında. Bir sanatçı olarak içi kan ağlasa da yapmasını gerekeni yaptı ve sahneye çıktı.

EBRU GÜNDEŞ’İN AĞLAMASININ ARDINDAN TWİTTER YIKILDI

Slymn Ççk ‏@simam01 Ebru Gündeş ağlıyor seyirci moral vermek için tezahürat yapıyor. Arkadaşım o kadının kocası şehit olmadı yolsuzluktan içeri alındı.

Can Eleştirmeyinoğlu ‏@canjoke ebru gündeş çok sabırlı bir hanım. benim milyarlarca yuroya hükmeden kocamı devlet içeri atsa canlı bomba olur meclisi havaya uçururum.

Ertem Şener ‏@_ertemsener ağlayan bir kadının ( Ebru Gündeş ) gözyaşlarına saygısı olmayan kötü kalpli insanlar topluluğu !!! yazıklar olsun

sevda turkusev ‏@sevdaturkusev Ebru Gündeş, olabileceği kadar sade konuştu. Müsaade edin de o kadar duygusallaşsın. Konu büyük.

Müslim Sarı ‏@muslimsarichp Oldu öyleyse, önce Ebru Gündeş boşansın, sonra bakanlar istifa etsin…
kaynak spothaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top