Anasayfa / Magazin / Tuğba Özay Açıklamaları İle Şok Etti!

Tuğba Özay Açıklamaları İle Şok Etti!


Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Tuğba Özay, çiftliğe neden kapandığını anlattı, eşiyle boşanma kararı aldıkların açıkladı.

tugba ozay 78854351

Tuğba Özay konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı…Geçtiğimiz günlerde giydiği transparan kıyafetle dikkatleri üzerine çeken Özay “O geceden sonra annem bana çok kızdı.” dedi…İtalyan eşi Ludoviç Fattizzo ile boşanacakları iddia edilen Özay, ayrılık haberlerine canlı yayında açıklık getirdi…

Tuğba Özay’ın açıklamaları şöyle;

”ANNEM BANA ÇOK KIZDI”

Ben aldığım kararlarda ve attığım adımlarda ailemi düşünüyorum. O kıyafet dünyaca ünlü bir tasarımcıya ait ve bana eşimin hediyesi. O geceden sonra annemle çok büyük bir kriz yaşadım ve kendisi bana çok kızdı. O gece ışığın azizliğine uğradık. O kıyafet o kadar abartılacak bir kıyafet değildi… Annemi üzdüğüm için ben de çok üzüldüm. İstanbul’u terk ettim, 1-2 gün çiftliğe kapadım kendimi.

”EŞİMLE TELEFONDA BİLE GÖRÜŞMEZ OLDUK”

Boşanma kararını alalı yaklaşık 4,5 ay oldu. 4,5 aydır yalnızca evliliğimizin donduğunu görüyorum, başka da bir adım atılmadı. Ben geçtiğimiz günlerde bir hamle yaptım. Eşim ise yüz yüze konuşmak istediğini söyledi. İtalya’da evlendiğimiz için, oranın kanunlarına göre boşanmalıyız. 8 aydır eşimi görmüyorum.Boşanma kararını aldıktan sonra telefonda bile görüşmez olduk.

”AŞKIMI İNGİLİZCE YAŞIYORUM”

En büyük sıkıntımız 6,5 yıldır iki farklı ülke arasında yaşamak ve işlerimizin yoğunluğu sebebiyle birbirimize yeteri kadar zaman ayıramamak…Aşkımı İngilizce yaşıyorum. Eşime Türkçe öğretmeni bile tutmuştum.Eşim 5 dil biliyor. Geçenlerde dedi ki “Hayatıma bir kez sevdim ve evlendim. Bir daha kimseyi böyle sevebileceğimi düşünmüyorum.”

”AİLEM YALNIZCA MUTLU OLMAMI İSTİYOR”

Çocuğumuz olsaydı boşanacağımızı sanmıyorum. Çocukları gördüğümde “Ah keşke bir çocuğum olsa” diyorum. Normal zamanlarda ise “Ben bu dünyanın neresine çocuk getireyim?” diyorum… Geçmişte bir çocuğumu kaybettim. Şimdiyse herhangi bir sağlık sorunum yok. Ailem yalnızca mutlu olmamı istiyor..Eşim beni hiç yargılamadı bana hep destek oldu. Günlüğüme bakıp, bilmediği bir dilde yazdıklarımı görüp ağlayan bir insan.
Ben evlendikten sonra birçok ünlü arkadaşım aradı ve “Bize de İtalyan bir damat bulur musun?” diye sordu.İtalyan erkekleri çok uyumlu ve eğlenceliler, kadına değer veriyorlar ve maçolar.

”CAMI AÇIP BAĞIRDIM”

Geçtiğimiz günlerde bir olay yaşadım. Şort giyen bir kıza adamın biri uzun uzun baktı. Ben de dayanamadım; camı açtım “Utanmıyor musun! Gözün kaldı gözün!” diye bağırdım.

“DENİZ SEKİ YETERİNCE ACI ÇEKTİ”

Deniz Seki’ye çok üzülüyorum.İnsani baktığımız zaman bu kadın cezasını çekmiş.Bir kere cezaevine giren bir insanın, yeniden o cehenneme dönmek istememesi kadar doğal bir şey yok.Orada insan 1 haftayı 1 ay gibi yaşıyor.Deniz Seki yeterince acı çekti; bu ceza bana ağır geldi açıkçası…
TUĞBA ÖZAY, “DİREN KOBANİ” DEDİ

Tuğba Özay, Kobani’nin işgal edimesi olayları ile ilgili de sosyal paylaşım sitesinde bir yazı kaleme aldı. Tuğba Özay’ın kaleme aldığı yazı şöyle:

Bu ülkede mutlulukla mutsuzluk arasında yaşamaktan birçoklarımız çok yoruldu artık ..

Açıkça söyleyeyim ! Ben yoruldum ..!

Duyarlı bir insan olarak bireysel yaşamımda mutlu olsam da toplumsal yaşamda mutlu değilim …

Hergün güne umutla,gülümseyerek başlasam da duyduğum haberler karşısında tepkisiz,öfkesiz,sinirlenmeden,üzülmeden duramıyorum ..!

Ülke şu an ciddi anlamda yangın yeri ..

Nereye gidiyoruz,neler olacak bilinmiyor … Bir yanda hayat devam ederken bir yanda hayatlar sönüyor … Güneydoğu Bölgemizde birçok ilimizde olağanüstü hal ilan edildi ..

Az önce Diyarbakır’dan dostlarımla telefon görüşmesi yaptım ..

Diyarbakır,Mardin,Muş,Siirt,Batman,Van ve birçok ilde sokağa çıkma yasağı var yarın sabah 6′ya kadar … Valilik bu zaman dilimini belki uzatacaktır… Batıda yaşayan birçok arkadaşım bile tedirgin ..

Kaldı ki Batıda da hergün eylemler var ..

İmkanı olanlar yurt dışına gitmeyi bile düşünüyor ..

Açıkça söyleyeyim eğer ülkem daha ciddi bir durumla karşılaşırsa canımı hiçe sayabilecek yüreğe sahibim ..

Ama neden ?? Ne için ? Kim için ?? Filler tepinirken çimler eziliyor !

Emperyalizm ve onun uşakları yarattıkları katillerle mazlum halkları katlediyorlar !

Emperyalizm ve uşakları yıllardır Türk-Kürt oyunlarıyla halkları birbirine düşürdü ..

Şimdi ise Alevi-Sünni çatışmaları eklendi üzerine ..!

Tüm bu oyunlar dünyayı parmağında oynatan ve varlıklarının devam etmesi istenilen 10 aile ve devamında onların yardakçılarının kapitali için ..!

Birşeyleri savunurken,konuşurken,tartışırken nerede duracağımızı bilelim ..!

Benim için tüm halklar kardeştir …!

Yaşasın Halkların Kardeşliği ..!

Bu topraklarda ve dünyanın hiçbir metrekaresinde savaş istemiyoruz ..!

Ortadoğu kana bulanıyor yıllardır ..!

Şimdi de Kobani ..!

Diren Kobani ..!

Katiller bu katliamların cezasını en ağır şekilde ödeyecektir ..!

Tarih affetmez !!!

Tuğba Özay
kaynak haberhurriyetiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top