Anasayfa / Gündem / Tecavüz mağduru lise öğrencisi ortaya çıktı

Tecavüz mağduru lise öğrencisi ortaya çıktı


KOCAELİ’nin Körfez İlçesi’nde evli 2 çocuk babası olan halasının oğlunun tecavüzüne uğramasının ardından hamile kalarak kürtaj olduktan sonra ortadan kaybolan 16 yaşındaki K.A., jandarmaya başvurdu. Ailesine teslim edilmeyen K.A., Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı rehabilitasyon merkezine götürüldü.

haber detay h854762059043072815_2

Körfez Kalburcu Mahallesi’nde oturan, 11’nci sınıf öğrencisi K.A. iddiaya göre geçen ekim ayında halasının oğlu olan F.B.’nin tecavüzüne uğradı. 4 aylık hamile olan K.A. şubat ayında kürtaj olurken, Körfez Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. K.A.’nın halasının oğlu ile kendi isteğiyle birlikte olduğunu ve hamile kaldığını, şikayetçi olmadığını belirtmesi üzerine F.B. hakkında kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verildi.

K.A. 10 Mart tarihinde ortadan kaybolurken, babası Necmettin Aktaş kızının halasının oğlu ile kaçtığını iddia ederek, Körfez Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Olayın dün basına yansımasının ardından K.A. bugün jandarmaya teslim oldu. K.A. jandarmadaki işlemlerin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. K.A. ailesine teslim edilmeyerek Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı rehabilitasyon merkezine götürüldü.
haber detay h857645633654

Necmettin Aktaş kızının güvende olduğunu bildiği için mutlu olduğunu belirtti. kaynak gercekgundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top