Anasayfa / Magazin / Tatlıtuğ’un mutlu günü

Tatlıtuğ’un mutlu günü


Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi Cem Tatlıtuğ dün Enbe Orkestrası’nın sanatçısı Burcu Özsoy ile evlendi.

kivanc in mutlu gunu

Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikah töreninde Tatlıtuğ’un nikah şahitliğini Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay, Özsoy’un şahitliğini ise Eskişehir’den yakın dostları Süleyman Uğur yaptı. Nikah törenine yaklaşık 150 kişi katıldı. Çift, çalıştıkları için balayına gidemeyeceklerini söyledi. Evliliğin tuhaf olduğunu söyleyen Cem Tatlıtuğ, “Tuhaf bir duygu… Bunca zaman bekar yaşadıktan sonra tuhaf” dedi. Özsoy ise, “Cem ile birlikte mutluyum. Güzel bir yaşama adım attığım için sevinçliyim” diye konuştu. Kardeşi Tatlıtuğ’un bir süre daha evlenmemesini söyleyen Cem Tatlıtuğ, “En az 5-6 sene beklesin. Bir daha o fırsat ele geçmez. Benim yaşım çoktan geçti. Burcu beni almasaydı kapıda kalırdı. Ben de ‘Hayır’ diyebilirim” diye espri yaptı.

Gelinimiz bize uysun
Cem Tatlıtuğ’un babası Erdem Tatlıtuğ ise, “Çok mutluyuz. Sevinçliyiz. Allah mutlu olsun. İnşallah torunlarımızı görürüz” dedi. Ailere bir tek evlenmeyen bir tek Kıvanç Tatlıtuğ’un kaldığının hatırlatılması üzerine Erdem Tatlıtuğ, “Daha çocuk o… Bu işlerde siparişle olmaz. Gönül düştüğü yerde olur. Ben evlenmesini isterim. Ondan da torun görmek isteriz. Boy boy torun isteriz” şeklinde konuştu.

“Kıvanç Tatlıtuğ’a nasıl gelin istersiniz?” sorusuna ise baba Tatlıtuğ, “Bize uysun yeter. Annesinin babasının çocuğu olsun yeter. Mesajı aldınız mı?” yorumu yaptı. Baba Tatlıtuğ’un Kıvanç Tatlıtuğ’un uzun süre beraber olduğu Azra Akın’a göndermede bulunduğu tahmin edildi. Abisinin düğününe Kıvanç Tatlıtuğ da yakın arkadaşı Kıvanç Kasabalı ve Sedef Avcı ile katıldı. Sedef Avcı’yı gören damat Cem Tatlıtuğ, “Bu kadar güzel kızın yanında evlenmekten vaz mı geçsem” diyerek espri yaptı. Abisi Cem Tatlıtuğ ile babası Erdem Tatlıtuğ’un kendisi için yaptığı evlilik yorumlarına ise Kıvanç Tatlıtuğ, “Karşılıklı bir ara konuşuruz. Abi kardeş hallederiz. Herkes bir şey söylemiş. Bu işler neden olmasın? Çok çocuklu aileden geliyorum. Evlenmeyi arzu ederim. İnşallah karşımıza doğru insan çıkar biz de aile kurarız. Neden olmasın” diyerek evlilik mesajı verdi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top