Anasayfa / Magazin / Tatlıses Adeta Bir Serveti Reddetti!

Tatlıses Adeta Bir Serveti Reddetti!


brahim Tatlıses Servet Teklif Eden Reklam Teklifini Reddetti! ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses kendisine yapılan 10 milyon liralık dev servet teklifini nazikçe teşekkür ederek reddetti.

ibrahim-tatlises

Geçirdiği saldırı sonucu beyin kanaması geçiren ve bir süredir ekranlara çıkmayan sanatçıya iş teklifleri durmak bilmeden gelemeye devam ediyor. İbrahim Tatlıses ise şuanda ekranlara dönmeyi düşünmüyor.

İbrahim Tatlıses Servet Teklif Eden Reklam Teklifini Reddetti! ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses kendisine yapılan 10 milyon liralık dev servet teklifini nazikçe teşekkür ederek reddetti. Geçirdiği saldırı sonucu beyin kanaması geçiren ve bir süredir ekranlara çıkmayan sanatçıya iş teklifleri durmak bilmeden gelemeye devam ediyor. İbrahim Tatlıses ise şuanda ekranlara dönmeyi düşünmüyor.

Daha önce Merinos, BMC gibi ünlü markaların reklam filminde oynayan ve İbo Show progrmaını sunan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’e tekrardan birkaç kanal da İbo Show’u tekrar sunması için ve birçok şirket reklamlarında oynaması için yüksel rakamlı teklifler göndersede İbrahim Tatlıses halinden memnun olduğunu ve istemediğini dile getirdi. kaynak: stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top