Anasayfa / Magazin / Tarkan Görüntülenirken Büyük Şok Yaşadı!

Tarkan Görüntülenirken Büyük Şok Yaşadı!


Trafikte seyir halinde iken gazetecilerin sevgilisiyle görüntülediğini farkeden Tarkan panikle kaza yaptı.

tarkan buyuk sok

Megastar Tarkan önceki gece yeni sevgilisi ile Bebekte seyir halinde görüntülendi.

Porshe marka aracı ile sahil turu atan Tarkan ve sevgilisi basın mensuplarını fark edince hızlıca oradan uzaklaşmak istedi. Aracı ile hızlıca oradan seyir eden megastar kaçmak için çareyi ters yöne girmekte aradı.

tarkan-sevgili-kaza_5637
Ters yönde hızlıca ilerleyen Tarkan kendi yolunda gelen bir araç ile kafa kafaya gelince kaçacak yeri kalmadı. Basın mensuplarının görüntü aldığı sırada Tarkan ve sevgilisi yüzünü gizlemeye çalıştı. İkili patlayan flaşlar ile iyice panik yaparak geri geri gitmeye çalıştı. Karanlık sokakta geri geri gitmeye çalışırken aracını park halindeki başka bir araca çarpan megastar panikten ne yapacağını şaşırdı. Kendi aracında ve park halindeyken çarptığı araçta maddi hasara neden olan ünlü şarkıcı, sonrasında açılan trafikte hızlıca olay yerinden ayrıldı.

Tarkan yıllar sonra yeni sevgilisi olduğu iddia edilen kişi ile ilk kez görüntülendi. Tarkan’ın panik halinde kaçmaya çalışırken hasara yol açtığı arabaların sahipleri ile irtibata geçerek maddi hasarı karşılayacağı ögrenildi. kaynak: haberahvalSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top