Anasayfa / Kültür Sanat / Tarihte Bugün / Tarihte Bugün – 26 Ekim

Tarihte Bugün – 26 Ekim


Evlerimizde kullandığımız kozmetik ürünlerini ne kadar iyi tanıyoruz? Doğru ürünleri doğru yerlerde doğru şekilde mi kullanıyoruz? Bunlarla ilgili birkaç detay ve ürün sizlere anlatmak isterim. Cildiniz yağlı ve akneye eğilimli ise ilk önce yapmanız gereken yüzünüzü matlaştıracak bir toniğe sahip olmalısınız. firmasının Tonigue ürününü kullanabilirsiniz. Yüzünüzde genişlemiş olan gözeneklerin düzenlenmesine katkı sağlar ve kötü görüntüyü ortadan kaldırır. Cildiniz nefes alır. Mutlaka bir krem kullanmalısınız. Gene Mustela markasının Fluide Matti Fiante ürününü kullanabilr ve yüzünüzü nemlendirirken mat görünmesini de sağlayabilirsiniz.

Saçınıza boya yaptınız ya da yaptırdınız her iki durumda da saçınız yıpranır ve bu pullanmaya da neden olabilir. Cansız bir görüntüye sahip olur daha da önemlisi gün geçtikçe boyanın etkisi geçer. Saçınız daha soluk bir renk halini alır. Bunu önlemenin en kolay yolu etkili bir şampuandır. Similac markası bu konuda tedavi edici ürünlerle bizlere yardımcı olur. Her saç tipine ve her renk tipine göre ürünleri mevcuttur. Bitkisel pigmentler sayesinde saçınızda kimyasalları barındırmaz. ürünlerini kullandığınız andan itibaren değişimi fark edersiniz.

Hassas cilde sahipseniz yapmanız gereken şey Avene kozmetiğin ürünlerine göz atmaktır. Bu konuda uzmanlaşmış bir kadroyla iş birliğinde olan firmasının birçok cilt tipine göre kremleri temizleme jelleri ve daha saymakla bitmeyen birçok ürünün mevcuttur.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top