Anasayfa / Gündem / Taksim Metrosu’nda Kaybolan Kızdan Haber Var…

Taksim Metrosu’nda Kaybolan Kızdan Haber Var…


MoldovaIı Ana Gore (21), 15 gün önce İstanbul’daki annesi Liuba Gore’nin yanına tatile geldi.

haber detay 8878860

İkili, 7 Aralık Pazar günü gezmeye çıktı. Taksim Metrosu’nda anne Gore bir turistin Akbil dolumuna yardım etmek isterken Ana bir anda ortadan kayboldu.

Kızını göremeyen anne önce metro içerisinde aradı. Bulamayınca güvenlik görevlilerinden yardım istedi. İstasyonda adı anons edilen genç kız ortaya çıkmayınca Feriköy’deki evine dönen anne, Ana dönmeyince yardım istemek için polise başvurdu. Habertürk’ün haberine göre kayıp başvurusunda bulunan Liuba Gore,
kızının cep telefonu ve pasaportunun evde olduğunu belirterek Ana’nın kaçırıldığını öne sürdü.

‘KIZIM KAÇIRILDI’

Anne Gore, “15 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Kızım tatile geldi ama kayboldu. Geceleri Taksim ve civarındaki eğlence merkezlerinde kızımı arıyorum. İstanbul’u bilmiyor. Kaçırıldığını ve bir yerlerde zorla tutulduğunu düşünüyorum. Metronun kamera görüntüleri henüz polise ulaşmadı. Lütfen kızımı bulsunlar” diye konuştu. Polis, genç kızın annesinin çantasında unuttuğu cep telefonunu incelemeye aldı.

HASTANEDE BULUNDU

Anne Liuba Gore’nin başvurusu üzerine Kayıplar Büro Amirliği ekipleri geniş çalışma başlattı. Genç kızın kaybolduğu bölgedeki tüm güvenlik kamera görüntüleri incelemeye alındı. Yapılan aramalarda genç kız, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde bulundu. Ana’nın kaybolduktan 4 gün sonra ambulansla hastaneye götürüldüğü belirlendi. Psikolojik sorunları olduğu bildirilen genç kızın, 4 gün bolunca kimlerle birlikte olduğu araştırılıyor. Ana Gore, 3 gün daha hastanede tedavi altında tutulacak. Polis anneyi arayarak kızının hastanede olduğu bilgisini verdi. kaynak mynetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top