Anasayfa / Magazin / Sunucu Canlı Yayında Ağladı! Sebebi İse…

Sunucu Canlı Yayında Ağladı! Sebebi İse…


NTV’nin spor programı sunucusu Tuğba Dural canlı yayında ağlamasının sebebini açıkladı. Güzel sunucunun ağlamasının nedeni canlı yayın öncesi yönetmen ile kavga etmesiymiş.

NTV’nin spor spikeri Tuğba Dural, dün çıktığı canlı yayında ağlamasının nedenini açıkladı. Tuğba Dural’ı ağlatan olay yayın öncesi yönetmen ile olan tartışmasıymış.

Geçtiğimiz gün çıktığı canlı yayında gözyaşlarını tutumayan spor spikeri Tuğba Dural’ın ağlamasının sebebi belli oldu. Yayın öncesi tartışmış olması ağlamasına neden olmuş.

Tuğba Dural’ın spikerliğini yaptığı NTV Spor’da canlı yayında ağlayarak haber sunmuştu. Tuğba Dural neden haber sunarken ağladığını bugün açıkladı.

Video izle:

YÖNETMENLE KAVGA ETMİŞ!

Tuğba Dural, ”Yayından bir dakika önce yönetmenle çok kötü bir şekilde tartıştık… Ben de biraz hassas olduğum için tartışmamızdan bir dakika sonra yayına çıktım ve bir anda kendimi tutamadım…Tartıştığım yönetmen çok sevdiğim bir insandır ama oda gergindi ben de gergindim böyle olunca anlamadığımız bir şekilde tartıştık… Böyle olunca yayına yansıdı” şeklinde açıklama yaptı.

Tuğba Dural’ın spikerliğini yaptığı NTV Spor’da canlı yayında ilginç bir olay yaşandı. NTV Spor yönetimi, haber sunan spiker Tuğba Dural’ı ağlattı. Haberleri ağlayarak sunan Tuğba Dural’ın zor anları ekranlara yansıdı. NTV Spor yönetimi spikerini canlı yayında böyle ağlattı. Tuğba Dural haberi

AĞLAYARAK HABER SUNMUŞTU!

NTV Spor spikeri Tuğba Dural dün akşam haberleri sunduğu sırada biranda ağlamaya başladı. Ağlayarak haber sunan Tuğba dural’ı kim ağlattı. Canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayan Tuğba Dural, ağlayarak haber sundu. Tuğba Dural ağladı haberi

NTVSpor’un başarılı bayan sipikeri Tuğba Dural Di Maria’nın Real Madridli taraftarlara yaptığı hareketle ilgili haberi sunarken gazetenin ismini doğru söyleyemeyince yönetimden yelen ağır lafları kaldıramayarak ağlamaya başladı.

Tuğba Dural’ın bu hali sevenlerini üzerken henüz Tuğba Dural’dan bu talihsiz konu hakkında bir açıklama gelmedi. kaynak mansettv



Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top