Anasayfa / Gündem / Sosyal medyada 30 çocuğu kandırıp…

Sosyal medyada 30 çocuğu kandırıp…


Facebook paylaşım sitesinde tanıştığı 12-16 yaşları arasındaki kız çocuklarının, çıplak fotoğraflarını çekip cinsel istismarda bulunan 17 yaşındaki genç tutuklandı

haber detay h6874656513
Girne’de, 17 yaşındaki bir genç, Facebook paylaşım sitesinde tanıştığı ve yaşları 12 ile 16 yaş arası değişen yaklaşık 30 kızın, çıplak fotoğraflarını çekip cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan gence 3 gün tutukluluk verildi.

Söz konusu gencin bazı çocuklara tecavüz ettiği, bazılarınıysa taciz ettiği, ailelerin büyük bir şok yaşadığı öğrenildi. Olay, çocukların sosyal paylaşım sitelerini kullanımıyla ilgili ailelerinin dikkatli olması gerektiği gerçeğini bir kez daha gündeme getirdi.

Girne Polis Müdürlüğü tarafından gizli yürütülen soruşturma kapsamında,17 yaşındaki gencin yaptığı bu dehşet verici davranışın ardından uzmanlar aileleri uyardı.

Uzmanlar, özellikle sosyal medyanın çok geniş bir ağ olduğunda dikkat çekerek, ailelerin, bu gibi kötü durumlarla karşılaşmamaları için çocuklarını, çok dikkatli bir şekilde takip etmesi gerektiğini söyledi. kaynak kibrisgazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top