Anasayfa / Dünya / Sokak kedisi bebeğin hayatını kurtardı!

Sokak kedisi bebeğin hayatını kurtardı!


Rusya’nın Obinisk şehrinde Masha adlı sokak kedisi 12 haftalık erkek bebeğin hayatını kurtardı.

Rusya’nın soğuk hava şartlarına dayanabilmesi için Masha adlı sokak kedisini her gün besleyen 68 yaşındaki Irna Lavoraa, kedisinin adeta kendisini evinin bodrumuna çağırması ile şok oldu.

Çöp atmaya çıktığı sırada duyduğu tuhaf sesleri takip eden kadın, önce kedisinin başına bir şey geldiğini düşündü ama sesi takip ederek evinin bodrumuna girdiğinde yerde karton üzerinde yatan bir bebek ve onu korumak için yanına kıvrılmış kedisini gördü.

Irna, hemen yetkililere haber verdi. Erkek bebek ambulans tarafından hastaneye yetiştirildi. Doktorlara göre 12 haftalık bebek saatlerdir kartonun üstünde yatıyordu. Doktorlar, buna rağmen bebeğin, Mashanın yanına kıvrılarak onu sıcak tutmasından dolayı hiçbir sağlık sorunu olmadığını belirtti.

Bebeğin hayatını kurtaran Masha, ambulans bebeği götürürken de onu yalnız bırakmadı. Ambulansın sürücüsü Vera Ivanina, “Biz bebeği araca bindirirken kedinin gözlerindeki endişeyi görmeliydiniz. Hemen yanımızda miyavlıyordu. Gerçekten çok akıllı ve sağduyulu bir hayvan” dedi ve kedinin hastane kapısında saatlerce beklediğini vurguladı.
Polis, bebeğin ailesini aramaya başladı. kaynak star
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top