Anasayfa / Magazin / Şok Ayrılığın Perde Arkası Aralandı!

Şok Ayrılığın Perde Arkası Aralandı!


Daha önce bir kez boşanıp bir kez de nişan atan Burcu Esmersoy’un Başar Savur ilişkisi de bitti. Aşkın bitme nedeni ise güzel sunucunun Arda Turan gibi ünlü erkeklerle olan samimi arkadaşlığı!

esmersoy 7791

Sunuculuk, modellik ve oyunculuk yapan Burcu Esmersoy’un aşkta yüzü yine gülmedi. İtalyan eşi Massimo Cusimano ile evliliği yürümeyen Esmersoy’un Sami Kiresepi olan nişanlılığı da kısa sürmüştü. Güzel sunucu, 1 yıldır birlikte olduğu ve evlilik hazırlıkları yaptığı işadamı Başar Savur’la da yollarını ayırdı. Burcu Esmersoy, ayrılıkla ilgili “Beni taşımak biraz zor. Erkeklerde bir kompleks yaratıyorum galiba” yorumu yaptı.

ARDA’YI SEVGİLİSİNDEN KISKANDI

Ancak Takvim, 27 Ekim’de Burcu Esmersoy ile Başar Savur aşkının üzerinde kara bulutlar dolaştığını; hatta Esmersoy’un Savur’la tartıştıktan sonra soluğu Arda Turan’ın yanında Madrid’de aldığını yazmıştı. Çiftin çevresine göre ayrılık sebebi; güzel sunucunun ünlü erkeklerle olan samimi arkadaşlığı. ‘Kıskanç ve maço’ kişiliğiyle tanınan Başar Savur’un; Burcu Esmersoy’un bu arkadaşlıklarına sürekli sitem ettiği, özellikle de sevgilisini Arda Turan’dan kıskandığı iddialar arasında…. kaynak takvimSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top