Anasayfa / Magazin / Sivri dili başına iş açtı

Sivri dili başına iş açtı


Seda Sayan şok ceza ile sarsıldı güzel şarkıcı Ankaralı Turgut’a hakaret ettiği gerekçesi ile ceza aldı.Kanal D’de sabah kuşağı programı sunan sevilen şarkıcı Seda Sayan’a beklenmediği yerden para cezası geldi.

Seda Sayan şok ceza ile sarsıldı güzel şarkıcı Ankaralı Turgut’a hakaret ettiği gerekçesi ile ceza aldı

Kanal D’de sabah kuşağı programı sunan sevilen şarkıcı Seda Sayan’a beklenmediği yerden para cezası geldi.Hakaret suçundan ceza yiyen Sayan’ın bu cezaya ne diyeceği hayranları tarafından merak konusu olduDaha önce Turgut Karataş’a hakaret eden şarkıcı para cezası aldı.İstanbul 12. Sulh Ceza Mahkemesi’ndeki davada yargılanan Sayan’a 6 bin TL adli para cezası verildi.

Seda Sayan’a ‘yasaları öğrenme’ cezası

Hakaret suçundan ceza yiyen Sayan’ın bu cezaya ne diyeceği hayranları tarafından merak konusu oldu.Sayan’ın Avukatı Melih Erkul ise “Müvekkilim saygın bir hanımefendi, böyle suçlarla iştigal etmemektedir” dedi.Seda Sayan’da bu dava için “Ben canlı yayından sonra bant çekimi yapacağım için odamda dinlenmeye çekilmiştim. Stüdyolar arası duvarlar çok ince olduğu için sesler diğer tarafa çok fazla gidiyordu. Olay günü kapıda bulunan güvenlik ve yapım ekibindeki çocuklara bağırdım. Ancak onlar neden üstlerine alınmış, anlamadım”şeklinde ifade verdi. kaynak haberajSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top