Anasayfa / Magazin / Şişman Oyuncunun Yeni Hali Şok Etkisi Yarattı!

Şişman Oyuncunun Yeni Hali Şok Etkisi Yarattı!


Çalıkuşu dizisinde 85 kiloluk haliyle ekranlarda gördüğümüz Elif Sümbül Sert yeni haliyle görenleri şaşırttı.

Elif Sümbül Sert 25741920

Elif Sümbül Sert bütün kilolarından kurtuldu ve incecik bir görünüme kavuştu. 33 kilo veren Elif Sümbül Sert, yeni görüntüsü ile dudak uçuklattı.

Çalıkuşu dizisinde 85 kiloluk haliyle ekranlarda gördüğümüz Elif Sümbül Sert yeni haliyle görenleri şaşırttı. Elif Sümbül Sert bütün kilolarından kurtuldu ve incecik bir görünüme kavuştu. 33 kilo veren Elif Sümbül Sert, yeni görüntüsü ile dudak uçuklattı.

Elif Sümbül Sert 25731402

ÜNLÜ OYUNCU 33 KİLO VERDİ!

Başarılı oyuncu Elif Sümbül Sert televizyon dünyasına Aliye dizisiyle girdi. Ardından Şöhret, Aşk Bir Hayal gibi dizilerde yer alan Elif Sümbül Sert en son Çalıkuşu dizisinde rol aldı.

Elif Sümbül Sert, her şeyin yolunda gittiği bir sırada kilo aldığını sonra verdiğini söyledi. Sonrasında ikinci çocuğuna hamile kaldığını söyleyen Elif Sümbül Sert, artık bu işi yapamayacağını, umutsuzluğa düştüğünü söyledi.

Tecrübeli oyuncu, umutsuzluğa düştüğü bir sırada, Çalıkuşu dizisi için iri göğüslü, kilolu bir karakter aradıklarını öğrendiğini söyledi. Elif Sümbül Sert dizinin ardından 33 kilo verdi.

Yeni sezonda Kadim Dostum dizisinde oynayacak olan Elif Sümbül Sert, bu kez dişi, cesur, arsız bir karakteri canlandıracak. Elif Sümbül Sert ilk kez yüzüne bu kadar makyaj yapılacağını söyledi. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top