Anasayfa / Magazin / Sinem Kobal’a büyük şok!

Sinem Kobal’a büyük şok!


Sinem Kobal İşinden Oldu!

Sinem Kobal’a şok üstüne şok!
Ünlü oyuncu Sinem Kobal Avşar Filmin yapımcılığını üstleneceği filmde başrol oynamayı planlarken Sinem Kobal’ın aşk hayatı işini etkiledi ve ünlü oyuncu başrol oynamayı düşündüğü filmde oynayamayacak.

ÖZEL HAYATI SİNEM KOBAL’A ENGEL!

Oyuncu Sinem Kobal 4 yıl önce Arda Turan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Futbolcu Arda Turan ile birlikte yaşamaya başlayan Sinem Kobal önceleri birkaç filmde yer almıştı. Sonra tamamen oyunculuk sektöründen çekilen Sinem Kobal, ilişkisine nokta koyunca yeniden setlere döndü. Geçtiğimiz ay Arda Turan ile kesin olarak ayrılan Sinem Kobal, hayatına kaldığı yerden devam etmek istiyor fakat olmuyor.

Andaç Haznedaroğlu’nun bir kadın hikayesini anlatan filminde başrol oynamayı kabul eden Sinem Kobal’a yapılan teklif geri çekildi. Avşar Film’in patronu Sinem Kobal’ın sürekli özel hayatıyla gündeme gelmesinden rahatsız oldu. Sinem Kobal önce Kaan Kalyon sonra da İbrahim Çelikkol ile anıldı. Şükrü Avşar, Sinem Kobal’ın özel hayatının filmin önüne geçmesinden korktu. Diğer yandan Sinem Kobal’ın partnerini oynaması için Kerem Bursin ile görüşülmüştü fakat Kerem Bursin için zamanlama uygun olmadı. Filmin kadrosunda değişikliğe gidilmesine karar verildi. kaynak stargazeteSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top