Anasayfa / Magazin / Sibel Tüzün aşkı “SATEN”le anlatıyor

Sibel Tüzün aşkı “SATEN”le anlatıyor


Sibel Tüzün 5 Ekim’de yepyeni bir albümle geliyor: “SATEN”

Türk pop müziği dinleyicileri ve hayranlarının özlemle beklediği sıcacık Sibel Tüzün şarkıları sonbaharda ılık rüzgarlar estirecek.

Ossi Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan ve 5 şarkıdan oluşan “SATEN”in prodüksiyonu Sibel Tüzün imzasını taşıyor.  Albüme adını veren  “SATEN” de dahil olmak üzere, üç şarkının müziği ve iki şarkının sözleri de yine Sibel Tüzün’e ait.  Albümün süpervizörlüğü Zeynep Talu, düzenlemeleri Tansel Doğanay ve kayıt prodüktörlüğü Ender Balcı tarafından gerçekleştirildi.

Yaklaşık on aylık özenli bir çalışmanın ürünü olan “SATEN”, kıvrak melodileri, cesur ve iddialı sözleri ve Sibel Tüzün’ün etkileyici yorumuyla dinleyenleri Ege ve Akdeniz’in tutkulu atmosferine davet ediyor.

“SATEN”in tek cover şarkısı “Erkekleri tanıyın”, 16 Eylül’den itibaren tüm radyolar aracılığıyla dinleyicilerine ulaşacak. Sözleri Fecri Ebcioğlu’na,  müziği Yehuda Offen ’a ait olan  “Erkekleri Tanıyın” şarkısının Sibel Tüzün tarafından seslendirilen 2010 versiyonu ile çok eğleneceksiniz!!Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top