Anasayfa / Dünya / Şeytan alameti düşüncesiyle bebeği öldürmek istediler

Şeytan alameti düşüncesiyle bebeği öldürmek istediler


Hindistan’ın kuzeyindeki bir kasabada 22 yaşındaki Kuli Bai isimli genç kadın, geçen hafta doğum yaptı, ancak bebeğini görünce dehşete düştü. Bebek, parazitik ikiz olarak bilinen durumla dünyaya geldi.

Parazitik ikiz durumu, embriyonun rahme düşmesiyle gelişmeye başlar, fakat parçalar birbirinden ayrılmaz. İkizlerden biri gelişimini sürdürürken, diğeri gelişmez.

Kuli’nin bebeği de 4 bacak, 3 el ve 2 cinsel organla doğdu. Aile, bebeği gördüğünde dehşete kapıldı. Kuli’nin ailesi dini inancı doğrultusunda, bebeğin şeytani bir ruha sahip doğduğunu düşünerek, nehre atarak öldürmek istedi.

Şans eseri, normalden farklı doğan bebeğin haberi tüm kasabada duyuldu ve Dr. Bharat Pal Danda’ya ulaştı. Doktor: “Bebeği, inançları gereği nehre atarak öldürmeyi planladıklarını duyduğumda şok oldum. Hiçbir şey yapmadan, öylece yerimde duramazdım.” dedi.

Bebeği ve anneyi alması için bir ambulans gönderdi. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, bu durumdan kurtarılması için acil ameliyata alınması gerektiği fikrinde buluşuldu. Bebek, şehrin yakınındaki hastaneye nakledildi. Dört doktorun katılımıyla, uzun ve riskli bir ameliyat sonucunda, bebek, parazitik ikizinden ayrılarak kurtarıldı. Fazladan organlar alındı, ameliyatı başarılı geçti, bebek kısa bir süre gözetim altında tutuldu. kaynak haberturk
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top