Anasayfa / Magazin / Sevilen Sunucu Rekor Maaşla Kanal Değiştirdi!

Sevilen Sunucu Rekor Maaşla Kanal Değiştirdi!


Esra Erol’un yeni kanalı Fox TV ile yaptığı anlaşmada fiyatını ikiye katladığı ileri sürülüyor…

esra erol fox tv de 18998‘Esra Erol ile Evlen Benimle’ programının sunucusu Esra Erol, yeni yayın sezonu için atv’den Fox TV’ye transfer oldu.

FOX TV yaptığı açıklamada, “Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, Eylül’den itibaren FOX’ta!” dedi ve şöyle devam etti:

“Kendi adıyla sunduğu programıyla milyonların beğenisini kazanan Esra Erol, istikrarlı ve önemli bir yükseliş ivmesi çizen FOX’la uzun bir dönem için el sıkıştı. Yeni sezonu FOX ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak; yine çok sevilen, çok izlenen programlara imza atacak.”

‘AYLIK 500 BİN TL ALACAK’ İDDİASI

Esra Erol’un yeni kanalı Fox TV ile aylık 500 bin liraya anlaştığı iddia edildi. ATV’de yaptığı programla ayda 250 bin lira alan Esra Erol böylelikle fiyatını ikiye katlamış oldu.

Esra Erol fox tv de 655325

Esra Erol’un dudak uçuklatan aylık geliri TV dünyasında şok etkisi yarattı. Kulislerde şimdiden Esra Erol’un iddia edilen ücreti alıp almadığı konuşulmaya başlandı. kaynak turktimeSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top