Anasayfa / Magazin / Sevilen dizi veda ediyor!

Sevilen dizi veda ediyor!


Star Tv’nin sevilen polisiye dizisi Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi artık final yapıyor.

behzat ç.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Emrah Serbes’in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanan Türk polisiye televizyon dizisi. Tarkan Karlıdağ yapımcılığında ilk bölümü 19 Eylül 2010 Pazar günü Star TV’de yayımlanmaya başladı. Başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’dur.Yardımcıları İnanç Konukçu,Fatih Artman,Berkan Şal’dır.

Star Tv ekranlarında gelen sevilen polisiye dizi Behzat Ç final yapıyor. Bu Behzat Ç hayranlarını üzdü. Behzat Ç’de son bölümde tüm düğümler çözülüyor. “Behzat Ç : Son Hesaplaşma” başlığıyla final bölümünü yapıyor.

Behzat Ç: Son Hesaplaşma’ final bölümünde yaşanacaklar:

Behzat Ç., Şule’nin açığa çıkmasından sonra büyük bir ikilem yaşıyacak. Şule, yaptıklarının hesabını vermeye yaklaşır fakat Behzat Ç., kızını yalnız bırakmakmayacak. Cinayet Büro ise Behzat’ın durumdan haberdar olup olmadığını dahi bilmemektedir. Emre, Şule’nin yakalanması için son hamlesini gerçekleştirmek üzeredir.

Barbaros ve Muzaffer diğer yandan son ve büyük bir hamle yapamk üzereler. Önlerinde ise büyük ama zorlu bir hesaplaşma var.

Behzat Ç., bir yandan Şule’yi korumaya çalışırken, diğer yandan Barbaros ve Muzaffer’i yakalamaya çalışacaktır. Behzat Ç., bütün bu koşuşturma içinde hiç beklemediği bir sona doğru ilerlemektedir.

Behzat Ç. final bölümüyle bu akşam saat 23.15’te STAR’da. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top