Anasayfa / Magazin / Sevgilisini Kıskanan Diva’nın Halleri

Sevgilisini Kıskanan Diva’nın Halleri


Kıyafetleri, özel hayatı, üslubü ile sürekli farklı olan Bülent Ersoy aynı farklılığı ilişkilerinde de gösteriyor. Kendisinden onlarca yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz hakkında çıkan haberlere fena çıkan Bülent Ersoy sert çıktı.

Genç sevgilileri ile sık sık magazin basınının dikkatini çekmeyi başaran Bülent Ersoy, aldatıldığı yönündeki haberlerin kendisine hatırlatılması sonrası bir panter misali tırnaklarını çıkardı ve ‘dünyayı ayağa kaldırırım’ ifadesini kullandı.

Uzun süredir ilişki yaşadığı Berk Yılmaz’ın ağabeyi ile birlikte olduğu iddialarının yeni unutulduğu Diva, bir kez daha genç sevgilisi Berk Yılmaz ile gündeme geldi. Berk Yılmaz’ın başka bir kadınla görüntülendiği iddialarına Bülent Ersoy’dan çok ağır tepki geldi.

DÜNYAYI AYAĞA KALDIRIRIM

Türkiye’nin divası Bülent Ersoy sevgilisi Berk Yılmaz’ın başka bir kadınla görüntülendiği iddialarına yanıt verdi: Dünyayı ayağa kaldırırım

Diva Bülent Ersoy, sevgilisi Berk Yılmaz’ın başka bir bayanla görüntülendiği iddialarına karşı, “Berk Bey’le alakası olmayan bir resim. Ben İzmir’den yeni geldim adamla İzmir’de beraberiz. Ne zaman geldi bu tatlı cadı gibi vınn diye İstanbul’a mı geldi” diyerek yanır verdi. Ersoy, “Öyle bir şey olsa ben burada olur muyum? Dünyayı ayağa kaldırırım” dedi.

HADDİMİ AŞAN KONULARDA EFELENMEM

Bülent Ersoy, Ajda Pekkan’ın köşe yazısı yazması ile ilgili sorulara ise şöyle yanıt verdi: “Yazabilir. Her taş yerinde ağırdır. Ben kendimi o kategoriye layık görmüyorum. Becerebildiğim kadar yapıyorum. Zaten iddialı da değilim. Bildiğim konularda efelenirim ama haddimi aşan konularda efelenmem”

NEDEN HEP AJDA PEKKAN’I SORUYORSUNUZ?

Ajda Pekkan ile ilgili sorulardan bunalan Bülent Ersoy,

“Neden hep onu soruyorsunuz onu da Zeki Müren’i, Muazzez Abacı’yı sormuyorsunuz” dedi. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top