Anasayfa / Gündem / Seri katil zanlısı Atalay Filiz’in yeni görüntüleri ortaya çıktı

Seri katil zanlısı Atalay Filiz’in yeni görüntüleri ortaya çıktı


4 kişiyi öldürdüğü öne sürülen katil zanlısı Atalay Filiz’in 31 Mayıs 2016 tarihinde İzmir’de kaldığı öğrenci evinden çıkarken görüntüleri ortaya çıktı.

haber detay h67846846565436

İstanbul Tuzla’da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı, 2013 yılında da, Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı Ankara’da öldürdüğü öne sürülen Atalay Filiz, İzmir’e kaçtı. Şüphelinin Erasmus programıyla gittiği Paris’teki sevgilisi Olga Seregina’nın da 2011 yılından bu yana kayıp olduğu tespit edildi.

ATALAY FİLİZ’İN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
İstanbul ve Ankara’da 3 kişinin öldürülmesiyle ilgili polis tarafından her yerde aranan Atalay Filiz’in 31 Mayıs 2016 tarihinde İzmir’de kaldığı öğrenci evinden çıkarken görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde oldukça rahat gözüken Filiz’in yanındaki bavullarla uzaklaştığı görüldü. Öte yandan polis tarafından İzmir bölgesinde yoğunlaştırılan operasyonlarda yetkililer son 3 gün içinde evini günlük kiraya veren kişilerin kime kiraladıklarını tekrar sorgulamalarını, şüpheli bir durumda polise ihbarda bulunmalarını istedi.
Atalay Filiz nerede? haber detay h311345460655
BAVULLARIYLA YİNE GÖRÜNTÜLENDİ
İzmir’de bir öğrenci evinde 2 gün boyunca kaldığı tespit edilen Filiz’in yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Filiz’in yanındaki bavullarla sakin bir şekilde yürüdüğü görülüyor. Görüntülerde bir süre elindeki iki çek çek bavul ve bir askılı çanta ile karşıdan karşıya geçmek için beklediği görülen şüpheli daha sonra yürüyerek uzaklaşıyor.

POLİS EVİNİ GÜNLÜK KİRAYA VERENLERİ UYARDI
Öte yandan olayla ilgili yürütülen soruşturmada İzmir bölgesinde olduğu tespit edilen şüpheliyi yakalamak için operasyonlar sürüyor. Polis yetkilileri şüphelinin muhtemelen günlük kiralık bir evde kaldığını, bu tür ev kiralayan kişilerin son 2-3 gün içinde evlerini kime kiraya verdiklerini tekrar sorgulamalarını istedi. Şüpheli bir durumda polise ihbarda bulunulması istendi.

BİLGİSAYARLAR İNCELENDİ
Atalay Filiz, geçen salı günü kaldığı evden ayrıldıktan sonra sır odu. Polis şimdi üç günün sırrını çözmek için önemli bilgiler elde etti.

İnternet kafedeki görüntüleri inceleyen polis, Atalay Filiz’in, ilk olarak hakkında çıkan haberleri takip ettiğini belirledi. Ardından kaçmak ve gizlenmek için yardım alacağı insan kaçakçılarıyla sosyal medya üzerinden bağlantı kurduğu anlaşıldı.

Polis şimdi katilin yanı sıra bağlantı kurduğu bu insan kaçakçılarının da izini sürmeye başladı. Bu yönde de önemli gelişmeler kaydetti.

Bu arada polisin, Yunanistan’ın Sakız Adası ya da başka bir adasına kaçak geçiş olup olmadığını yönelik de yine bu ülkenin yetkilileriyle sık sık görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Asayiş şubenin yanı sıra İstihbarat Şube Müdürlüğü, Sahil Güvenlik ekiplerinin de aynı şekilde araştırmalarının devam ettiği açıklandı. Emniyet yetkilileri, elde edilen tüm görüntüleri ve onlarca ihbarı değerlendirdiklerini söyledi.

GÖREN BU NUMARAYI ARASIN!
Atalay Filiz Nerde ? haber detay h39819888025235
kaynak ntv
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top