Anasayfa / Gündem / Serhat Taş’tan kötü haber!

Serhat Taş’tan kötü haber!


Bağcılar’da 2 gün önce öğle saatlerinde okuldan çıkıp evine gelen, ancak daha sonra yeniden dışarı çıkan ve bir rdaha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Serhat Taş’ın trafik kazasına kurban gittiği ortaya çıktı.

haber detay h46097119999_2

Serhat Taş, son sınıf öğrencisi olduğu Bağcılar Erol Battal Ortaokulu’ndan pazartesi günü öğle saatlerinde çıkarak, Bağcılar Evren Mahallesi’ndeki evlerine geldi. Ancak bir süre sonra annesine dışarı çıkacağını söyleyerek evden ayrılan Serhat’tan bir daha haber alınamadı. Çocuklarını 1 gün bekleyen aile dün polise başvurdu. Yapılan çalışmalar sonucu, Adli Tıp’a üzerinden kimlik çıkmayan bir çocuk cesedinin geldiği tespit edildi. Polis, bugün aileye durumu bildirerek, cesedin çocuklarına ait olup olmadığının belirlenmesi için Adli Tıp’a çağırdı. Saat 16.00 sıralarında Adli Tıp Kurumu’na gelen aile, ölen çocuğun Serhat Taş olduğunu teşhis etti.

CENAZE ARACIYLA ÇIKTI
Aile, saat 17.30 sıralarında Adli Tıp Kurumu’ndan Serhat’ın tabutunun bulunduğu cenaze aracıyla ayrıldı. Cenaze aracının ön tarafında oturan baba Nihat Taş’ın gözyaşlarına boğulduğu görüldü.
Cenazenin Bağcılar’da bulunan Yusuf Ziya Camii’ne götürüldüğü öğrenildi.

ÜST GEÇİDİ KULLANMADI
Serhat Taş’ın, pazartesi günü O-3 TEM Bağlantı Yolu İkitelli mevkiinde bulunan İbrahim Tatlıses Üstgeçidi’ni kullanmayarak yolun karşısına geçmeye çalıştığı, bu sırada bir aracın çarpması sonucu ağır yaralandığı ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Taş’ın cesedinin, üzerinden kimlik çıkmadığı için Adli Tıp’a kaldırıldığı belirtildi.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top