Anasayfa / Magazin / Serengil ve Yıldız’ın Şok Kavgası!

Serengil ve Yıldız’ın Şok Kavgası!


Seren Serengil Cine5’teki ‘Kim Ne Derse Desin’ programında, Özlem Yıldız’ın evliyken erkek arkadaşı Oğuz Aşıcı’yla mesajlaştığını iddia etti.

seren yıldız birbirine girdi

Yıldız programa bağlandı; tansiyon yükseldi…

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Tartışma, Seren Serengil’in Özlem Yıldız hakkında arka arkaya iddialarıyla başladı: “Özlem Yıldız evliyken, erkek arkadaşım Oğuz Aşıcı’yla yazışıyordu. Bu yaz da oğlunu otelde uyutup, bir futbolcuyla pavyona gitti. O göründüğü gibi saf biri değil…”
Programa telefonla bağlanan Yıldız, önce ikinci iddiaya yanıt verdi: “Çocuğum saat 22.00’de uyur. O uyuduktan sonra kimseye verilecek hesabım yok. Bahsedilen yer yemekli bir gece kulübü, o kişi ise arkadaşım” dedi.
SERENGİL, “Oğuz’la mesajlaşmadın mı, Acarkent’e gelmedi mi? Mesajın resmini çektim” diye bastırdı. Yıldız, “Oğuz arkadaşım, Acarkent’te rastladım, ‘Merhaba’ dedi. Face-book’ta konuşmak namussuzluk mu?” dedi.

KOCAMDAN 500 TL ALIYORUM

Özlem Yıldız, Serengil’in “Üç dört ay Çeşme’de otellerde kaldın. Eşin mi ödedi, sen mi ödedin?” sözleri üzerine şöyle dedi: “Ben ödedim. Eşimden 500 lira dışında yardım almıyorum. O da oğlum için… Ben vergisini veren, deliler gibi çalışan bir insanım. Hiçbir erkekten para almadım, hiçbirine kiramı ödetmedim. Hayatımda evli biriyle hiç ilişki içine girmedim. Bu yaz evli bir adamın yanında bile oturmadım.” kaynak: milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top