Anasayfa / Magazin / Serdar Ortaç O Kızı Mahkemeye Verdi!

Serdar Ortaç O Kızı Mahkemeye Verdi!


MS hastalığından dolayı zor günler geçiren başarılı şarkıcı Serdar Ortaç hakkında ağır Tweetler atan takipçilerine dava açmaya hazırlanıyor. Ahmet Kaya’nın hayranlarından gelen geber Serdar Ortaç Tweetleri mahkemeye verildi.

serdar-ortac-mahkeme

Sevilen ses sanatçısı Serdar Ortaç yakalandığı MS hastalığı ile uğraşırken kendisine ve ailesine hakaret eden şahıslara dava açmaya hazırlanıyor. Twitter üzerinden kendisine öl diyen şahıslara dava açmaya hazırlanan Serdar Ortaç bu süreçte çok yıprandım dedi.

İrlandalı nişanlısı ile 2 ay önce dünya evine giren Serdar Ortaç yakın tarihte MS hastalığına yakalandığını öğrenmiş ve kortizon tedavisi için acilen hastaneye yatmıştı. Zor günler geçiren Serdar Ortaç yakın çevresinden destek göremediğinden dolayı sık sık Twitter üzerinden sitem ederek ‘şu yalan hayatta hiç dostum yok’ Tweeti ile çok konuşulmuştu.
Öl Tweetleri Ortaç’ı Harekete Geçirdi

Yıllar önce bir ödül töreninde Ahmet Kaya’ya çatal attığı iddiasıyla uzun yıllar Ahmet Kaya hayranlarından tepki alan Serdar Ortaç bu kez hasta yatağında geber, öl, seni istemiyoruz Tweetlerine maruz kaldı

21 yaşındaki bayan takipçisinden gelen ‘Serdar Ortaç defol git bir köşede öl i…e varoş ya’ sözlerinden sonra alarma geçen Serdar Ortaç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Serdar Ortaç avukatı aracılığı ile kendisine hakaret eden şahsın bulunmasını ve caza almasını talep etti. kaynak: mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top