Anasayfa / Magazin / Serdar Ortaç İstanbul’dan Gidiyor!

Serdar Ortaç İstanbul’dan Gidiyor!


MS hasatalığı nedeniyle bir süre hastanede yatan Serdar Ortaç, tedavi gördüğü hastaneden ayrılınca İstanbul’da yaşamak istemediğini, bu şehirden sıkıldığını, Antalya’ya taşınmak istediğini belirtti.

serdar ortac gidiyor

Serdar Ortaç MS hastası olduğunu öğrenmiş ve neredeyse dünyası kararmıştı. Ancak sonrasında yapılan tetkikler ve tedaviler ile yeniden hayata tutundu ve kısa bir süre hastanede tedavi gördükten sonra hastaneden taburcu oldu. Evine dönen Serdar Ortaç İstanbul’dan taşınıp Antalya’ya yerleşmeye karar verdi.

Hastalandıktan sonra hakkında yerli yersiz binlerce haber yapılan Serdar Ortaç artık İstanbul’da yaşamak istemiyor ve Antalya’ya yerleşmeye karar vermiş. Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç MS teşhisi konulduktan sonra zor günler geçiriyor. Tedavi gören Serdar Ortaç’a bir de Ahmet Kaya baskısı yapılınca İstanbul’u terk etmek zorunda kaldı. Serdar Ortaç Twitter hesabından yaptığı açıklamada Antalya’ya yerleşeceğini açıkladı.

Popun önemli isimlerinden Serdar Ortaç 2 hafta kadar önce MS hastalığına yakalanmıştı. MS teşhisi konulan Serdar Ortaç bir süre hastanede tedavi gördü. Serdar Ortaç’ın sakin bir hayat sürmesi gerekiyor. Radikal kararlar almaya devam eden Serdar Ortaç, İstanbul’dan taşınmaya karar verdi.

Serdar Ortaç kararını Twitter hesabından duyurdu. Serdar Ortaç, geçmişte Ahmet Kaya’ya yaptıkları nedeniyle büyük eleştiri alıyor. MS teşhisi konulan Serdar Ortaç, hastalığı sürecinde de, hastalığıyla ilgili ağır sözler duymuştu. Bu süreçte kendisini yalnız hisseden Serdar Ortaç, arkadaşlarından da yeterli desteği göremedi. Serdar Ortaç Twitter’dan Antalya’ya taşınacağını söyledi. Serdar Ortaç “Bu şehir kan emici olrtıdu ak” diyerek taşınmasının nedenini de açıklamış oldu.
kaynak: gelecekteknolojisiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top