Anasayfa / Gündem / Şehit haberi Özcan’ın Elazığ’daki baba evine ulaştı

Şehit haberi Özcan’ın Elazığ’daki baba evine ulaştı


Muş Varto’da PKK’lıların düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Özcan’ın Elazığ’daki baba evine acı haber ulaştı. Gözyaşlarına boğulup fenalaşan acılı anne ile babaya sağlık ekibi müdahale etti.

haber detay h4853019103763643_2

Muş’un Varto İlçesi’nde PKK’lıların zırhlı araca düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan özel harekat polisi Coşkun Özcan’ın Elazığ’daki baba evine acı haber ulaştı. Çocuklarının şehit olduğu haberi ile gözyaşlarına boğulup fenalaşan acıla anne ile babaya sağlık ekibi müdahale etti.

HASTANEDE ŞEHİT OLDU
PKK’lılar tarafından Varto İlçesi’ne 15 kilo metre mesafedeki Taşdibek Köyü mevkindeki yola yerleştirilen el yapımı patlayıcı polis özel harekat ekiplerini taşıyan aracın geçişi esnasında patlaması sonucunda 3 polis memuru yaralandı. Yaralı polislerden Elazığlı Coşkun Özcan, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.

TÜRK BAYRAKLARI ASILDI
Bir kız çocuğu babası olan özel hareket polisi Coşkun Özcan’ın memleketi Elazığ merkez Yurtbaşı Beledesi’ne bağlı Ak Mezrası’na acı haber, polis ve jandarma ekipleri tarafından verildi.

Şehidin babası Mustafa Özcan ile annesi Müsabet Özcan, aldıkları acı haberin ardından gözyaşları döktü. Fenalaşan şehidin ailesine sağlık ekibi müdahale etti. Türk bayrakları asılan şehit Coşkun Özcan’ın baba evine komşuları taziyeye geldi. kaynak star
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top