Anasayfa / Gündem / Şehit annesi oğlunun yanına defnedildi

Şehit annesi oğlunun yanına defnedildi


Mardin Midyat’ta düzenlenen terör saldırısında şehit olan polisin annesi Meryem Özdemir, oğlunun acısına beş gün dayanabildi. Yaşamını yitiren anne oğlunun yanında toprağa verildi. Anne Özdemir, oğlunun tabutunun arkasından “Ben bu acıya nasıl dayanırım. Son kez yüzünü bir göreyim” diyerek ağlamıştı.

haber detay h1686469

Osmaniye’de yaşayan Meryem Özdemir, 52 yaşındaydı. Oğlu Ökkeş Özdemir, Mardin Midyat’ta PKK’nın patlattığı bombalarla yaralandı ve bir günlük yaşam savaşını kaybederek şehit düştü.

Şehit oğlunu toprağa veren anne, birkaç gün sonra evinde kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Meryem Özdemir, oğlunu kaybettikten beş gün sonra yaşama gözlerini yumdu.
haber detay h2234083214869_2
Evinde helallik alınmasının ardından Özdemir’in cenazesi, Çağşak Köyü’ndeki mezarlığa getirildi.

Osmaniye mülki ve askeri erkanının da yer aldığı cenazeye yüzlerce kişi katıldı. Meryem Özdemir’in kılınan cenaze namazının ardından şehit oğlunun mezarı yanında toprağa verildi.
haber detay h57437202660
Özdemir, oğlunun tabutunun arkasından “Ben bu acıya nasıl dayanırım. Son kez yüzünü bir göreyim” diyerek ağlamıştı.

Bir hafta arayla hem oğlunun hem de eşini kaybetmenin acısını yaşayan Mustafa Özdemir, defin sonrası büyük oğlu Astsubay Nurettin Özdemir ve yakınlarıyla birlikte taziyeleri kabul etti. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top