Anasayfa / Gündem / Şehir eşkıyaları 3,5 yaşındaki Esra’yı babasız bıraktı

Şehir eşkıyaları 3,5 yaşındaki Esra’yı babasız bıraktı


Avcılar’da aracıyla yolda ilerlediği sırada, iki grup arasındaki kavgada ateşlenen kurşunun isabet etmesi sonucu ağır yaralanan Oğuz Kıllı, 15 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Kıllı’dan geriye eşi ve kızıyla çektirdiği fotoğrafları kaldı.

İstanbul Avcılar’da iki grup arasındaki kavgada sıkılan kurşunlardan biri aracıyla yoldan geçen Oğuz Kıllı’ya isabet etti. 15 gün süren yaşam mücadelesini kaybeden Oğuz Kıllı’dan geriye ise 3,5 yaşındaki kızı Esra ve eşi Ezgi ile çektirdiği bu fotoğraflar kaldı.

Olay 14 Mayıs Pazar günü saat 20.00 sıralarında Avcılar D-100 Karayolu Saadetdere mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; hızla ilerleyen bir araçtan aralarında husümet bulunduğu belirtilen gruba ateş açıldı.

Seken kurşunlardan biri o sırada aracıyla evine gitmekte olan 31 yaşındaki Oğuz Kıllı’nın göğsüne isabet etti. Kıllı, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Saldırganlar ise kaçtı.

15 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren Oğuz Kıllı dün hayatını kaybetti. Kıllı’nın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Yapılan otopsinin ardından cenaze aileye teslim edildi.

Adli Tıp Kurumu önünde basın açıklaması yapan aile Oğuz’un katillerinin bir an önce bulunmasını istedi.

Abla Nesrin Karslı “Biz Oğuz’umuzu kaybettik ama diğer Oğuzlarımızı kaybetmemek için hep birlikte bu insanlık dışı amaçsız kin dolu teröre dur demeliyiz” dedi.

Oğuz Kıllı’nın eşi Ezgi Kıllı ise “Çocuğum babasız kaldı. Tüm sevenleri için adalet olmayan bu dünyada adelet istiyorum” diye konuştu.

Anne Mahie Kıllı ise “Benim oğlum son olsun. Adalet istiyorum. Katili bulunsun yavrumun. Torunum babasız kaldı. Başka çocuklar babasız kalmasın” şeklinde konuştu.

Aileye destek için gelen CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker ise bireysel silahsızlanmanın önemine değinerek “Bu silahları pervasızca kullananların bunun oyuncuk olmadığını bilmeleri lazım. Bir çok çocuğumuzu hayattan çekip alıyorlar. Mutlaka çok ağır cezalarla bunun son bulacağına inanıyoruz. Bir an önce katilin bulunmasının takipçisi olacağız” diye konuştu. kaynak cnnturk




Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top