Anasayfa / Magazin / Seda Sayan’dan Tecavüzcüye: “Kesin Kökünden Gitsin”

Seda Sayan’dan Tecavüzcüye: “Kesin Kökünden Gitsin”


Sevgilisi Gaziantepli olan Seda Sayan, Gaziantep’te kendisine tecavüz eden şahsı sırtından bıçaklayarak öldüren kadını konu ettiği programda tecavüzcüler için ” Kesin Kökünden gitsin” dedi.

“KESİN GİTSİN KÖKÜNDEN”

Tv8 de program yapan Seda Sayan Gaziantep’te daha önce kendisini kaçırıp tecavüz eden ve yeniden görüşmek isteyen 43 yaşındaki Ali Kalkan’ı, randevu verdiği otogarda sırtından bıçaklayarak öldüren aynı yaştaki evli Nafiye Kaçmaz’ın beraat etmesini değerlendirdi.

Seda Sayan “Bence tecavüzcüler hadım edilsin. Ne diyorsanız deyin umrumda değil. Bırakın bunlar böyle yaşasın. Kesin gitsin kökünden. Ben öldürmem. Kes gitsin… Yürü git şimdi kime saldırıyorsun bakalım” dedi.

“HADIM EDİLSİNLER”

Seda Sayan’ın sözleri üzerine, program konuğu İslamcı yazar Sibel Üresin de, “Dinen bu recme giriyor, 100 değnek cezası var kısasa kısastır. Ben bu konuda çok ciddi yaptırımların uygulanmasını istiyorum. Töresel İslam’la gerçek İslamı birbirine katmayalım” açıklamasında bulundu.

Üresin, “Dinimizde kasten adam öldürmek yok. Dinen tecavüze uğrayan bir kadının hiçbir suçu yok. Burada şeriat olsaydı, bana cinsel taciz uygulandı deseydim, dört tanık getirseydim, 100 değnek cezası uygulanırdı. Kadın kendini koruyamıyor, yanlarında erkek olmalı. Ben de Seda Sayan’a katılıyorum. Hadım edilmeleri gerek” yorumunu yaptı. kaynak gaziantephaberleriSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top