Anasayfa / Magazin / Seda Sayan’a Büyük Şok!

Seda Sayan’a Büyük Şok!


Sanatçı Niran Ünsal ile tartışan Seda Sayan, Ünsal tarafından mahkemeye verildi.

seda-erkan-tweet

Diğer yandan Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’te, Niran Ünsal’ın eşi İbrahim Gugu’ya savaş açtı. Erkan Çelik, İbrahim Gugu ile ilgili ağır bir tweet attı. Seda Sayan sevgilisini de mahkemelik etti!
Show TV’de yayınlanan Seda Sayan Show’a konuk olan Niran Ünsal, tartışmanın ardından programı terk etmişti. Seda Sayan ile Niran Ünsal arasındaki gerginlik, eşlere de sıçradı.

Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik Twitter’dan “Bu saatten sonra tüm sokak köpeklerinin adını Gugu koydum” yazdı. Niran Ünsal’ın eşi İbrahim Gugu’ya ithafen bu tweeti atan Erkan Çelik’in başı fena derde girdi.

Trabzonlu bir ailenin mensubu olan İbrahim Gugu’nun 2 bin haneden oluşan fertleri, Erkan Çelik’e dava açmaya hazırlanıyor.

AYLİN NAZLIAKA SEDA SAYAN KAVGASI!
Show Tv ekranlarında program sunan Seda Sayan, bir süredir ekranlara gelmiyor. Her hafta yeni bir skandala imza atan Seda Sayan’ın programının kaldırıldığı söyleniyor.
erkan_celik1

Seda Sayan, iki eşini öldüren Sefer Çalınak’ı programında konuk etmiş, kadına şiddeti teşvik etmişti. Büyük tepki çeken Seda Sayan’a bir tepki de CHP’li vekil Aylin Nazlıaka’dan gelmişti.

Aylin Nazlıaka, Seda Sayan’ı eleştirmiş ve iki isim bir anda karşı karşıya gelmişti. Seda Sayan’ın programının kaldırılması üzerine Aylin Nazlıaka bir tweet attı.

Programın yayından kaldırıldığı yönünde çıkan haberlere sevinen Aylin Nazlıaka’nın tweeti, Seda Sayan’ı sinirlendirdi.
aylin_nazlıaka

Seda Sayan, sabahın erken saatlerinde Instagram hesabından “Aylin Nazlıaka’ya yanıt verdi. Seda Sayan “h Aylin, botokslu Aylin, elinde kına hazır bekleyen Aylin. Yine yanlış bilgi almışsın. Bilinçsiz Aylin. Ah Aylin kaçak su senin beynini sulandırmış, dünyada sorun kalmamış benim peşime düşmüşsün. Vah Aylin vah. Halkçı Aylin, ‘Ülke yangın yeri benim yüreğime su serpildi. Seda’nın programı kalktı’ demişsin. Keyfin yerinde tabii önce PR değil mi? Şimdi koş meclis merdivenlerine Ayşe’yi de çağır poz ver hadi göreyim seni. Ülkede sorun mu var, Halkçı Aylin?” şeklinde yazdı.

Kısa süre sonra yazıyı Instagram hesabından kaldıran Seda Sayan’ın programının yayından kaldırılmadığı öğrenildi. Şovun yapımcısı haberi yalanladı ve Seda Sayan’ın programının 27 Ekim’de kaldığı yerden yeni bir konseptle devam edeceğini söyledi. kaynak: magazinSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top