Anasayfa / Gündem / Savaştan Kaçtı, Cinayet İşledi; Ülkesine Kaçmaya Çalışırken Yakalandı!

Savaştan Kaçtı, Cinayet İşledi; Ülkesine Kaçmaya Çalışırken Yakalandı!


Bağcılar’da gönül ilişkisi yüzünden çıkan kavgada Suriye uyruklu Khaled Alfınıs bıçaklanarak öldürüldü. Savaştan kaçarak gelen şüphelilerden biri, ülkesine kaçmaya çalışırken yakalandı.

haber detay h61916092786172_2

İstanbul Bağcılar Fevzi Çakmak mahallesinde gönül ilişkisi yüzünden çıkan kavgada Suriye uyruklu Khaled Alfınıs (34) bıçaklanarak öldürüldü. Polis, Suriye uyruklu dört şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerden Mahmut Abdülgani T.’nin savaştan kaçarak geldiği İstanbul’dan cinayet işledikten sonra bu kez ülkesine kaçmaya çalışırken yakalandığı belirtildi. Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SURİYELİ BİR GENÇ KIZLA GÖNÜL İLİŞKİSİ KURDU

Bağcılar, Fevzi Çakmak mahallesinde 11 Ocak 2016 tarihinde meydana gelen olay görgü şahitlerine göre şöyle gelişti: Suriye’de yaşanan iç savaştan kaçarak İstanbul’a gelen ve bir tekstil atölyesinde çalışmaya başlayan Mahmut Abdülgani T. burada tanıştığı Suriye uyruklu H.A. adlı genç kızla gönül ilişkisi kurdu.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRİP KAVGA ÇIKARDI

Olay günü aynı işyerinde çalışan M.S.D.’nin, H.A. adlı genç kızın yanına gelerek kulaklık istemesi üzerine kıskançlık krizine giren Mahmut Abdülgani T.’nin kavga çıkardığı belirtildi.

İŞYERİNDE BAŞLAYAN KAVGA SOKAĞA TAŞTI

Önce işyerinde başlayan kavga, iş çıkışı sokağa taştı. İş çıkışı evine giden M.S.D. ile Khaled Alfınıs, şüpheli Mahmut Abdülgani T. ve yanındaki arkadaşlarının saldırına uğradı.

ALFINIS YAŞAMINI YİTİRDİ

Sokakta yaşanan kavga sonucu Khaled Alfınıs bıçaklanarak hayatını kaybetti, M.S.D. ise olayda ağır yaralandı.

SAVAŞTAN KAÇTIĞI ÜLKESİNE GERİ DÖNMEYE ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

Olaydan sonra başlatılan soruşturmada olayın şüphelileri Suriye uyruklu İbrahim M.(26), Wesim T.(21) ve Zekeriya T.(23) hemen yakalandı. Olaydan sonra kaçan Mahmut Abdülgani T.’yi yakalamak için ise polis takibe başladı. Şüphelinin cinayetin ardından kurtulabilmek için savaştan kaçtığı ülkesine geri dönmeye çalıştığı bilgisine ulaşıldı. Gaziantep’e doğru yola çıktığı öğrenilen şüpheliyi yakalamak için Kocaeli’nde operasyon yapıldı. Yolcu otobüsünün içinde yakalanan Mahmut Abdülgani T. İstanbul’a getirildi.

4 ŞÜPHELİ DE HAPİSHANEYE GÖNDERİLDİ

Şüpheliler polisteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. 4 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top