Anasayfa / Magazin / Şarkıcı Devran Çağlar hayatını kaybetti! (dedikodusu)

Şarkıcı Devran Çağlar hayatını kaybetti! (dedikodusu)


Türk sanat müziğinin ünlü sanatçısı Onur Akay, 80’li yıllarda fantezi türünde şarkıları ile popüler olup tanınan ve İstanbul Tarabya sahnelerine damgasını vuran Devran Çağlar’ın, uzun süredir yaşadığı Almanya’da kalp krizi geçirdiğini ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu. Fakat Onur Akay bunu yalanladı Twitter hesabının ele geçirildiğini söyledi

Sosyal medyada sık sık vefat haberleri vermesiyle tanınan şarkıcı Onur Akay’ın twitter hesabından atılan bir mesaj ortalığı karıştırdı. Akay’ın twitter hesabından bir dönem yıldızı paylayan şarkıcı Devran Çağlar için ‘Hayatını kaybetti’ mesajı paylaşıldı. Ancak Onur Akay, kendisinin böyle bir haber paylaşmadığını, twitter hesabının hacklendiğini söyledi. Onur Akay’ın hesabından “Devran Çağlar yaşadığı Almanya’da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın…” mesajı paylaşılmıştı.

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?
Şarkıları ve sesiyle bir dönem Bülent Ersoy’a rakip olarak görülen Devran Çağlar’ın geniş bir dinleyici kitlesi vardı. Sahte Sevgiler, Sevdam, Asi, Öldürürüm Kendimi Çağlar’ın en çok dinlenen şarkılarındandır. Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın Bülent Ersoy olduğunu söylemiş, kendisin engellendiğini belirtmişti.Devran Çağlar, ayrıca gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ve Eşref Kolçak’ın oğlu olduğunu iddia edip söyle demişti:

EŞREF KOLÇAK’IN DEVRAN ÇAĞLAR AÇIKLAMASI İSE ŞÖYLEYDİ:

‘Benim 56 yıllık evliliğim boyunca bir tek eşim Özcan Kolçak oldu ve benim tek oğlum var; o da Harun Kolçak’tır. Bu gibi haberlerden zevk alanları Allah’a havale ediyorum.”
kaynak aksam
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top