Anasayfa / Gündem / Saplantılı âşığın cinayet nöbeti

Saplantılı âşığın cinayet nöbeti


Başkasıyla nişanlanan eski kız arkadaşını sokak ortasında öldüren Emrah S.’nin, 3 saat mahallede nöbet tutarak genç kızı beklediği ortaya çıktı.

haber detay h5468404041927

İstanbul’da başkasıyla nişanlanan eski kız arkadaşı Hilal Gülçek’i (20) öldürdükten sonra teslim olan saplantılı âşık Emrah S.’nin, genç kızı 3 saat boyunca sokağın köşesinde nöbet tutarak beklediği anlaşıldı.

Geçen pazartesi günü saat 09.00 sıralarında, Bağcılar Çınar Mahallesi 18. Sokak’taki evinden işe gitmek için çıkan Hilal Gülçek, yolda yürürken tek kurşunla vurularak öldürüldü. Cinayeti, genç kızla 4 yıl arkadaşlık yapan ve 2 ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Emrah S.’nin gerçekleştirdiği belirlendi.
haber detay h48404062727
Saplantılı âşık Emrah S.’nin genç kızı başkasıyla nişanlanmak üzere olduğunu duyunca kıskançlıktan öldürdüğü anlaşıldı. Suç aleti tabanca ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne teslim olan Emrah S., sevkedildiği mahkemece tutuklandı. Cinayetin ayrıntıları da ortaya çıktı. Kıskançlık krizine giren Emrah S.’nin cinayetten 3 saat önce Gülçek’in oturduğu sokağa gelip köşede nöbet tuttuğu belirlendi.

Evden çıkar çıkmaz kızın yolunu kesen Emrah S.’nin bir süre boğuştuktan sonra kaçmaya çalışan Gülçek’i tek kurşunla ensesinden vurarak öldürdüğü tespit edildi.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top