Anasayfa / Magazin / Sapığını Deşifre Etti

Sapığını Deşifre Etti


Ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un başı cep telefonu sapığı ile dertte.

Burcu Esmersoy telefon sapigini tweetledi

Sunucu Burcu Esmersoy, resmi Twitter hesabından cep telefonuna gelen mesajları yayınladı. Tanımadığı bir telefon numarasından oldukça samimi mesajlar alan Burcu Esmersoy, bu duruma “Bizim telefon sapığı yine çıldırdı” mesajını yazdı.

BURCU’YA SAPIK ŞOKU

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, telefonuna gelen mesajlar yüzünden zor anlar yaşıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan “Nedir Ne Değildir” programını sunan Burcu Esmersoy, cep telefonuna gelen mesajlarını Twitter’dan yayınlayarak isyan etti. Esmersoy, “Bizim telefon sapığı çıldırdı” diyerek cep telefonuna gelen mesajları yayınladı.

esmersoy sapigi tweetledi

BURCU, GÖRÜCÜ USULÜ EVLİLİK İSTİYOR

TRT1 ekranlarında Kadir Çöpdemir’in sunumuyla yayınlanan ‘Koptu Geliyor’ programına konuk olan Burcu Esmersoy, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ekranların gözde ismi Burcu Esmersoy, ilginç açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün katıldığı bir TV programında Esmersoy’un 15 yıl Kick Boks yaptığı ortaya çıkınca herkes şoka uğradı.

Kendisine Acun Ilıcalı’yı örnek aldığını ve ona gıpta ettiğini itiraf eden Esmersoy, görücü usülü evlilikten yana olduğunu da sözlerine ekledi. Esmersoy, “Eski evlilikler daha mutlu. Ben de görücü usülü evlenmek istiyorum.” kaynak haberler
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top