Anasayfa / Dünya / Sapığı Suçüstü Yakalayan Mahalleli Bakın Ne yaptı

Sapığı Suçüstü Yakalayan Mahalleli Bakın Ne yaptı


Tecavüz etmek üzereyken yakalandı, penisi kesildi
Hindistan’da genç kıza tecavüz ederken etraftaki insanlar tarafından yakalanan 40 yaşındaki Kumar, saldırıya uğradı. Vatandaşlar, satırla cinsel organını kesti.

Hindistan’ın Ganganagar şehrinde 40 yaşındaki Suresh Kumar, sokakta genç bir kıza tecavüz ederken, kızın çığlıklarının duyulması üzerine bölgedeki insanlar olay yerine geldi. Kızın tecavüze uğradığını gören vatandaşlar, tecavüzcüye saldırdı.

KASABA GÖTÜRÜP CİNSEL ORGANINI KESTİLER

Tecavüzcüyü yakaladıklarında, genç kızı patikanın aşağısında bir duvara doğru yaslayarak zorluyordu. Kumar’ın kıza yaptıklarını gören etraftaki insanlar, genç kızın intikamını almak istediler.

Bu yüzden, cinsel organını kesmek için tecavüzcüyü yakınlardaki bir kasaba doğru sürüklemeye karar verdiler. Vatandaşlar, kasapta Kumar’ın cinsel organını kesmeden önce bir saat dövdüler. Kesilen organı da yolun ortasına attılar.
hindistan haber
KİMSE TECAVÜZCÜYE YARDIM ETMEK İSTEMEDİ

Görgü tanığı olan Aamir Dhawan (30), ‘Yolun ortasında duran cinsel organı herkes gördü. Kimse o adama yardım etmek istemedi çünkü yaptığı suçun cezasını çekti’ dedi.

KADINLARA YAPILAN TECAVÜZ, ASMA, SALDIRI GİBİ OLAYLAR GİTTİKÇE ARTIYOR

Son zamanlarda ülkede kadınlara tecavüz, saldırılma ve onları asma gibi olayların gittikçe arttığını belirten Dhawan, artık bunların durması gerektiğini belirtti.

Olay yerine gelen polis, ‘Suçlular bu şekilde cezalandırılmamalı. Ortada yasa ve düzen var.’ şeklinde konuştu.

TECAVÜZCÜNÜN DURUMU KRİTİK

Saldırıya uğrayan tecavüzcü Kumar, hastanaye götürüldü. Doktorlar durumunun kritik olduğunu söyledi.

Tecavüze uğrayan genç kız ise olayın şokunu hala atlatamadı ve tedavi altına alındı. kaynak gazetevatanSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top