Anasayfa / Teknoloji / Samsung Galaxy S8 Dedikoduları Başladı!

Samsung Galaxy S8 Dedikoduları Başladı!


Samsung’un amiral gemisi Galaxy S7’nin devam telefonu Samsung Galaxy S8 ile ilgili ilk dedikodular gelmeye başladı bile…

haber detay h68977464365

Samsung akıllı telefon pazarında en yakın rakibi Apple‘ın 2 katı kadar daha fazla satışla liderlik etmektedir. Orta / alt, Orta, Orta üst ve Amiral Gemisi modelleri ile her kesime hitap etmeyi amaçlayan Güney Koreli üretici için 2016 oldukça iyi geçiyor diyebiliriz.

Beklenenden çok daha büyük satış rakamlarına ulaşan Galaxy S7 ve özellikle Galaxy S7 Edge Android ekosisteminde tepede yer alan iki telefondan birisi. Galaxy S7 bu denli başarılı olmuşken firmanın önümüzdeki yıl nasıl bir ürün ortaya koyacağı oldukça merak ediliyor. Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S8 büyük bir değişim ile karşımıza çıkacak…

Samsung Galaxy S8 Ekranı ile Çok Konuşulacak!
Samsung‘un Edge ekranlar tarafında rakipsiz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira BlackBerry ve Vivo‘da Edge ekran teknolojisi üzerinde çalışsa da ekranların Samsung üretimi olduğunun da altını çizelim.

Yapılan dedikodulara göre Samsung yeni nesil Galaxy S8‘de Edge ekran ile yoluna devam edecek ve standart ekrandan böylelikle vazgeçmiş olacak. En önemli değişiklik ise çözünürlük tarafında olacak gibi görünüyor. Sektörde ilk kez Sony tarafından kullanılan 4K çözünürlük Galaxy S8 ile birlikte Samsung sevenler ile buluşacak. Bu çözünürlüğe gerçekten ihtiyaç olup olmadığı ise tam bir muamma… kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top