Anasayfa / Teknoloji / Samsung Galaxy S4 hakkında yeni ve tüm bilgiler

Samsung Galaxy S4 hakkında yeni ve tüm bilgiler


Galaxy S4’ün üzerinde giriş düğmesi olacak mı? Samsung, S4’e bir kalem de ekleyecek mi?

Samsung Galaxy S4 dedikodulari
Milyonlarca satan Galaxy S3’ün ardından Samsung, henüz resmi olarak onaylanmasa da Galaxy S4 ile 2013’te karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Galaxy S4, S1, S2 ve S3’te olduğu gibi fiziksel giriş düğmesini kullanacak mı? Veya ekran dışındaki düğmeleri kullanmaya devam edecek mi?

Raporların çoğu, Samsung’un cebinin özellikleri konsunda hemfikir olsalar da, giriş düğmesi konusunda çelişiyorlar. Örneğin sızan fotoğraflardan bir tanesinde herhangi bir giriş düğmesi bulunmuyordu.

Kore merkezli bir haber sitesi olan DDaily’nin yeni raporuna göre Galaxy S4, aynı Galaxy S3’teki gibi fiziksel bir giriş düğmesine ve diğer dokunmatik düğmelere sahip olacak.

Kalem olacak mı?

Samsung’un ocak ayında stylus üreticisi Wacom’a yaptığı 58.9 milyon dolarlık yatırım ile şirketin yüzde 5’ini alması, Galaxy S4’te de Note’ta olduğu gibi bir kalem yer alacağının düşünülmesine yol açmıştı.

Ancak DDaily’nin raporuna göre Galaxy S4’te kalem desteği bulunmayacak.

Bununla birlikte S4’te “parmağınızı dokundurmadan hareket ettirme” desteği bulunacak.

Yani parmağınızla ekrana dokunmadan, kısa bir mesafeden onu kontroledebileceksiniz. Bu tür bir işlev, S Pen’de ve Sony’nin Xperia Sola cebinde bulunuyor.Galaxy S4’ün neye benzeyeceğini, hangi özelliklere ve donanımlara sahip olacağını çok yakın bir zamanda görebileceğiz. kaynak haberaj
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top