Anasayfa / Teknoloji / Samsung Galaxy Note 7 geliyor

Samsung Galaxy Note 7 geliyor


Samsung’un bir sonraki Note serisi telefonuna ilişkin sürpriz bir gelişme yaşandı. Güney Kore’den gelen haberlere göre Samsung direkt Galaxy Note 7 ismine geçiş yapacak.

haber detay h6456312185949

Samsung’un bir sonraki Note serisi telefonuna ilişkin sürpriz bir gelişme yaşandı. Güney Kore’den gelen haberlere göre Samsung, iphone 7 plus’tan daha eski algısı oluşmaması ve S serileriyle paralel gitmesi için direkt Galaxy Note 7 ismine geçiş yapacak.

GALAXY NOTE 6 OLMAYACAK
Başlığı ilk okuduğunuzda ” Galaxy Note 8 de gelecek 9 da gelecek. Ne var bunda?” dediğinizi duyar gibiyiz. Aslında durum tam da öyle değil. Güney Kore’den gelen son haberlere göre bir sonraki Note serisi telefonun Galaxy Note 7 olarak isimlendirilecek.

GALAXY NOTE 7 OLACAK
Güney Kore menşeli Etnews sitenin yayınladığı rapora göre Galaxy Note 6 diye bir telefon olmayacak. Samsung direkt Galaxy Note 7’ye geçiş yapacak.

Samsung bu yıl yedinci S serisi telefonları kullanıcıların beğenisine sundu. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge hem tasarım hem de teknik özellikleri itibariyle kullanıcılardan genel anlamda olumlu geri dönüşler aldı. Telefonların ilk çeyrek itibariyle elde ettiği satışlar en iyi geri dönüş olarak gösterilebilir.

SAMSUNG “S VE NOTE” SERİLERİNİN PARALEL GİTMESİNİ İSTİYOR
Sitenin iddiasına göre Samsung, Galaxy S ve Galaxy Note serilerinde isimlendirmenin paralel gitmesini istiyor. Galaxy Note 6, tasarım ve teknik özellikleri itibariyle Galaxy S7 serisini miras alacak. Hatta Galaxy S7 edge modeline benzer tasarım ve özellikler (ek olarak S-Pen) sergileyecek Galaxy Note 6 edge modelinin de tanıtılması gündemde.

NEDEN GALAXY NOTE 7?
Galaxy Note 6’da 6 rakamı Galaxy S7 serisinin yanında telefonun eski bir modelmiş gibi algılanmasına neden oluyor. Sitenin iddiasına göre Samsung’un direkt Galaxy Note 7’ye atlamasında haklı bir gerekçesi daha var: iPhone 7 ve iPhone 7 Plus.

Plus serisinin elde ettiği başarılı satışlardan dolayı Galaxy Note 5’i ürün döngüsü tamamlanmadan bir ay önce tanıtan Samsung, iPhone 7 Plus ile rekabet adına isim değişikliğine gidebilir.

NOTE 6, iPHONE 7 PLUS’TAN DAHA ESKİ ALGISI OLUŞTURABİLİR
“Rekabet isimle mi olur?” gibi bir soruya takılabilirsiniz, ancak mobil dünyasından uzak bir insan için Note 6, iPhone 7 Plus’tan daha eski bir telefon algısı oluşturabilir.

Son olarak; Galaxy Note 7’nin 13 Ağustos’ta tanıtılacağı bildiriliyor. Galaxy Note 7 ve Note 7 edge tanıtımdan sadece bir hafta sonra 21 Ağustos’ta dünya piyasalarında boy gösterecek. kaynak gazetevatan
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top