Anasayfa / Teknoloji / Samsung 7 Series Ultra, Ön İnceleme

Samsung 7 Series Ultra, Ön İnceleme


Samsung’un CES 2013’te tanıttığı, Full HD çözünürlüğündeki dokunmatik ekrana sahip 7 Series Ultra adlı Ultrabook modelini inceliyoruz. Bakalım yeni ürün bizlere neler sunuyor?

series-7-ultra1357204600

8 – 11 Ocak arasında Las Vegas’ta düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı CES’teki turumuz devam ediyor. Samsung’un CES 2013’te duyurduğu iddialı modellerden biri de, 7 Series Ultra oldu.

Full HD Çözünürlüğündeki Dokunmatik Ekran

Samsung’un dokunmatik ekranlı Ultrabook kategorisindeki yeni 7 Series Ultra modeli, 13.3 inç büyüklüğündeki ekrana sahip. Full HD çözünürlüğündeki dokunmatik ekranla gelen ürün, hem ekran kalitesi, hem şıklığı, hem de performansıyla göz dolduruyor.

AMD Radeon HD 8570 Grafik Kartına Sahip

256 GB’a kadar SSD seçeneğiyle gelecek olan 7 Series Ultra, AMD‘nin yeni nesil mobil grafik çözümü olan Radeon HD 8570 M‘den gücünü alıyor.

İşlemci olarak da Intel’in üçüncü nesil Core i5 ve i7 modellerinden gücünü alacak olan 7 Series Ultra, RAM miktarı opsiyonel olarak 16 GB‘a kadar çıkartılabiliyor.

series-7-ultra

Windows 8 işletim sisteminin kurulu olduğu 7 Series Ultra üzerinde, 3 adet USB 3.0 çıkışı bulunuyor. Zengin donanım özelliklerine ek olarak, JBL tarafından yapılan dahili hoparlörlerle de dikkat çeken 7 Series Ultra ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler. kaynak shiftdelete
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top