Anasayfa / Teknoloji / Sahte twitter hesabı ile Melih Gökçek’i kızdırdı !

Sahte twitter hesabı ile Melih Gökçek’i kızdırdı !


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada kendi adı kullanılarak atılan tweet’e isyan etti.

melih gokcek 761597100

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisinin adı kullanılarak sosyal medyada paylaşılan bir tweet’e çok sinirlendi.

“HAYATLARI TEZGAH”

Gökçek’in adı kullanılarak atılan ‘Ahmet Şahbaz ile gurur duyuyorum. Kendisini ceza evinde yalnız bırakmayacağız’ tweet’inden sonra resmi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Gökçek, şu mesajı paylaştı:

“‘Hayatları tezgah, anarşi, çatışma, insanlara iftira ve pislik atma olan birileri şerefsizce fotoshop yapıp twitlerle insanları kışkırtıyor. İşte benim adıma uydurulan fotoshop bir twit. Bunu yapan şerefsiz bellli ki karışıklık istiyor. Al sana sazan bir gezici. Önce twit atmış sonra silmiş. Gezi zekalı benim hesabıma girip niye kontrol etmiyorsun. Adam olun adam. Birisine attığınız iftiranın ömrü Twitter sayesinde maksimum bir saate indi. Size söylüyorum özellikle gezi zekalılar…”
iste o twit 12-006
AHMET ŞAHBAZ KİMDİR?

Ahmet Şahbaz 2013’teki Taksim Gezi Parkı protestoları sebebiyle Ankara Güvenpark’taki eylemci Ethem Sarısülük’ü vuran ve 7 yıl 9 ay hapis cezası alan polis olarak tanınıyor. kaynak haberlerSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top