Anasayfa / Magazin / Rolüne son verilen güzel oyuncuya bir Şok daha !

Rolüne son verilen güzel oyuncuya bir Şok daha !


Küçük Ağa dizisindeki rolüne son verilen güzel oyuncuya bir darbe de sevgilisinden geldi. 8 yıllık sevgilisi yönetmen Cemal Şan’dan ayrılan Nesrin Cavadzade bu durum karşısında oldukça üzgün. Senaryodaki rolünün bitmesini istemeyen Azeri oyuncunun şimdi ne yapacağı merak konusu…

nesrin cavadzade ye iki sok birden 4758080

Türker İnanoğlu’nun salı reytinglerine damgasını vuran dizisi ‘Küçük Ağa’da geçen sezon Başak karakterini canlandıran Azeri oyuncu Nesrin Cavadzade hem iş, hem aşk hayatında darbe aldı. Dizide kalmayı çok istediği halde Cavadzade’ye sezon sonunda senaryodaki rolünün bittiği söylendi. Hayatındaki dalgalanma bununla da bitmeyen oyuncu, 8 yıllık sevgilisi ünlü yönetmen Cemal Şan’dan da ayrıldı.

Cavatzade’yle Şan, 2007 yılında ‘Yersiz Yurtsuz’ dizisinde çalışırken beraber olmaya başlamıştı. Bu sezon Show TV’nin ‘Yılanların Öcü’ dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Cemal Şan’ın Anadolu Ateşi’nin esmer güzeli dansçısı Fatma Gök’le aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Başarılı yönetmen Şan, Kapadokya’da yaptığı çekimlerde sevgilisini yanından ayırmıyor ve bölgenin doğal atmosferinde beraber romantik pozlar verip sosyal medyadan paylaşıyor. Gök’ün adı geçen yıllarda Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmesi Mustafa Erdoğan’la anılmıştı. İddiaya göre Gülben Ergen’le evli olduğu dönemde Erdoğan, Gök’le yasak aşk yaşamış, Ergen de bunu öğrenince çiftin evliliği çatırdamıştı. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top