Anasayfa / Magazin / Robert De Niro Mevlana Rolünde!

Robert De Niro Mevlana Rolünde!


Yapımcılığını Özkan İpek’in üstlendiği “Ertuğrul Gazi” dizisinde Mevlana’yı oynaması için Robert De Niro’ya teklif götürdü?

Ertuğrul Gazi dizisinin yapımcılığını Duka Film’in sahibi Özkan İpek üstleniyor. Milliyet’in haberine göre Özkan İpek Mevlana rolünde oynaması içn Robert De Niro’ya teklif götürdü. Rolü Tuncel Kurtiz’in oynaması planlanmış, rol için ilk olarak Kurtiz’le görüşmeler yapılmış. Tuncel Kurtiz’in “Muhteşem Yüzyıl dizisi bittikten sonra senaryoyu okurum. Uygun olursa tabii ki oynarım” dediği öğrenildi fakat Tuncel Kurtiz Eylül ayında Etiler’deki evinde hayata gözlerini yumdu.

Tuncel Kurtiz’in ölümünün ardından Mevlana rolü için Robert De Niro düşünülmüş ve ilk bölümde oynaması için teklif götürülmüş. Oscar ödüllü oyuncunun şu cevabı verdiği öğrenildi : “Okuduğum birçok senaryo var. Ancak ‘Mevlana’ rolü için ‘Ertuğrul Gazi’de oynayabilirim. Kararımı kısa sürede size bildireceğim” .

Yapımcı Özkan İpek önümüzdeki hafta Robert De Niro’yu ikna etmek için Amerika’ya uçuyor. Robert De Niro teklifi kabul ederse dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanacak, Robert De Niro Türkiye’ye gelcek ve 10 gün kalacak. kaynak stargundemSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top