Anasayfa / Teknoloji / Pro Evolution Soccer 2018, en iyi deneyimi PC platformunda sunacak

Pro Evolution Soccer 2018, en iyi deneyimi PC platformunda sunacak


Konami, PC platformunu, bıraktığı yerden çıkarmak istiyor.

Konsolların yükselişe geçmesi ile birlikte, dengesizliği yüzünden sevilmeyen PC platformu geliştiriciler tarafından hor görülmeye başladı. En çok oyuncuya sahip ve en çok imkanı sunan bu platform için optimize edilmemiş, geç çıkış yapan oyunlar bizlere sunuldu.

Geçtiğimiz yıl PC platformunu aynı bu şekilde adeta umursamayan Konami, bu sene PES 2018 ile yeniden hak ettiği değeri verecek gibi görünüyor. Şirketin bir temsilcisi en iyi Pro Evolution Soccer 2018 deneyiminin PC platformunda olacağını belirtti.

E3 2017 sırasında bir Twitch yayınına katılan Konami temsilcisi, PC oyuncularının yüzünü güldürecek bir açıklamada bulundu. Pro Evolution Soccer 2018 Steam sürümü, bu oyun için en yüksek standart olacak. Geçtiğimiz yıllarda en yüksek standart değil, kullanıcı deneyimi açısından adeta en düşük standardı sunan PC platformu geri dönüyor diyebiliriz. Konami, oyunu NVIDIA ekran kartlarına optimize etmek için şirket ile çalışmalarını sürdürüyor. Yani akıcı ve kaliteli grafiklere sahip bir PES oyununu PC’de göreceğiz.

Konami temsilcisi, geçtiğimiz senelerde oyunun PC sürümünün eski nesil konsolların temellerinden oluştuğunu kabul ediyor. Bunun yanında ise bu seneden itibaren, PES 2018 ile en iyi deneyimin PC oyuncularına sunulacağını tekrardan belirtiyor. 14 Eylül 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Pro Evolution Soccer 2018, bu sefer PC oyuncularını da mutlu edecek. FIFA ve PES serileri arasındaki rekabeti PC platformunda tekrardan görecek miyiz?

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız. kaynak leadergamer
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top