Anasayfa / Magazin / Pop Yıldızdan Acı İtiraf !

Pop Yıldızdan Acı İtiraf !


Pop Müziğin Genç Yıldızı ATİYE Pal Fm’de Emel Yalçın’ın konuğu oldu.

atiye deniz 3543434

Kahkahaların havada uçtuğu programda Atiye, Emel Yalçın’a samimi itiraflarda bulundu.

ALDATILDIM
Hafta içi her gün Pal fm de 18:00-20:00 saatleri arasında Emel Yalçın Drive Time isimli Kadın Erkek İlişkileri üzerine komedi programı hazırlayıp sunan başarılı radyocunun konuğu bu hafta Atiye oldu. Programda ilk kez bu kadar samimi itiraflarda bulunan ATİYE, Emel Yalçın’ın Hiç Aldatıldın mı sorusuna 1 kez aldatıldığını ve aldatıldığını öğrenir öğrenmez ilişkisine son verdiğini ve sonra o kişinin geri dönmek istediğini ama asla kabul etmediğini söylerken hemcinslerine de bir mesaj vermeyi ihmal etmedi. ” Kimsenin bizi üzmesine izin vermemeliyiz. Aldatıldığımızda o kişiyi çok seviyoruz diye ilişkiyi sürdürmenin bir anlamı yok. Sevgi ve saygı birliktelikte en önemli şey dedi.Hayatımda bir kez aldatıldım bir daha olmaz diye ümit ediyorum ama maalesef oluyor böyle şeyler” dedi.

ANNEM SESİMİ GÜZEL BULMADI
genc yildiz atiye den aldatildim itirafi
Pal Fm’de Emel Yalçın’ın şarkıcı olmaya karar verdiğinde ilk kime söyledin bu fikrini sorusuna Atiye İlk anneme söyledim annemde madem öyle bir şarkı söyle dedi ilk anneme şarkı söyledim çok heyecanlandım sesim titredi ve şarkı bittiğinde annem eminmisin şarkı söylemek istediğine sesini çok güzel bulmadım dedi tartıştık ama sonuç olarak izin verdi. Müzik okuluna gittim hala müzik eğitimlerime devam ediyorum dedi.

PAZARDAN ALIŞVERİŞ YAPARKEN KİMSE BENİ TANIMIYOR

Emel Yalçın’ın güzel şarkıcıya bir dönem kıyafet seçiminde tayt takıntısı olduğunu ve özellikle showman Beyazıt Öztürk’ün Atiye’nin bu takıntısını programlarında Tİ’ye aldığını hatırlatması üzerine tam olarak geçmedi tayt takıntım hala var şu an 20 tane taytım var; modayı takip etmeyi seviyorum ama pazardan alışveriş yapmayı da çok seviyorum. Bizim mahallede çarşamba pazarı var giyiyorum eşofmanımı makyajsız, öyle şapkalar koca koca gözlüklerlede değil tabiki hiç makyajsız çıkıyorum pazara kimse tanımıyor beni dedi. kaynak sahitSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top