Anasayfa / Gündem / Polise sorduğu soru, Cinayeti ortaya çıkardı!

Polise sorduğu soru, Cinayeti ortaya çıkardı!


“Beni karımı öldürdüğüm için mi durdurdunuz?” diye sorunca…

haber detay h6789746861341496495967_2

Gürcistan’da işlenen bir cinayet İstanbul polisi tarafından ortaya çıkarıldı. Atatürk havalimanında 6 yaşındaki kızıyla Gürcistan’dan gelen Rafet G.(44) kendisini arandığı başka suçlar yüzünden durduran polis ekiplerine “Beni karımı öldürdüğüm için mi durdunuz?” diye sorunca cinayet ortaya çıktı.

Cinayet Büro Amirliğine getirilerek sorgulanan şüphelinin söylediği yerde Gürcistan polisiyle irtibata geçilerek yapılan aramada 35 yaşındaki Esmira Bairomova ‘nın boğularak öldürülmüş cesedi bulundu. Şüpheli ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

ÖNCE “YANLIŞ ANLAŞILDIM” DEDİ SONRA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan şüpheli bir süre sonra işlediği cinayeti itiraf etti. Şüpheli Rafet G.’nin polisteki ifadesinde “Gürcistan’da eşim Esmira Bairomova ve iki çocuğumla birlikte yaşıyorduk. Beni aldattığını düşündüğüm için eşimle kavga ettim ve onu boğarak öldürdüm. Daha sonra 6 yaşındaki kızımla birlikte İstanbul’a hareket ettik” dedi.

GÜRCİSTAN POLİSİ CESEDİ BULUNDU
Bu gelişme üzerine Gürcistan polisiyle irtibata geçilerek şüphelinin ev adresi verildi ve arama yapılması istendi. Evde yapılan aramada Esmira Bairomova’nın cesedi bulundu. Boğularak öldürüldüğü anlaşılan cesedin kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için incelendiği öğrenildi.Şüpheli Rafet G. işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevke edilirken, yanındaki kızı devlet korumasına alınarak Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim edildi. kaynak postaSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top